GROWps: Ako zarobiť/ prerobiť na kryptomenách

GROWps: Ako zarobiť/ prerobiť na kryptomenách

Študenti vysokej školy, mladí profesionáli, profesionáli, startupy

Holduješ matematike, analytike, IT alebo ťa len zaujíma svet kryptomien? Ak si mladý profesionál či profesionál, pridaj sa do skupiny s Viktorom Fischerom, jedným zo zakladateľov Innovatrics, ktorý ťa dostane do sveta kryptomien

kryptomeny
investovanie
growps

Popis

Počas 6-tich workshopov sa dostaneš na koreň tomu ako fungujú kryptomeny od základu, technický rozmer až po investičné služby. Prejdeš workshopmi ako: 

 1. Úvod do kryptomien 

 2. Spot

 3. Deriváty

 4. Fixed income

 5. Finančné služby

 6. Skladanie portfólia

  Termín začatia: 9. 4. o 15:00


  Kontinuita: 
  1-krát mesiac 
  (Po prvom stretnutí sa rozhodni, či ideš do toho na dlhšie obdobie)

  Svoj predbežný záujem uveď najneskôr do 6. 4. cez BUTTON vyššie "Chcem sa prihlásiť".

  Skupina je malá, preto sa budeme snažiť zostaviť ju tak, aby účastníci mali čo najviac spoločné, ale dosť rozdlielneho, aby sa dalo veľa vzájomne naučiť a maximalizovať rozvojový charakter skupiny. Formát GROWps prepája komunitu zaujímavých ľudí a je zadarmo. 

GROWps - GROWNi pracovné skupiny je nový koncept s cieľom prepojiť uzavretú skupinu špecialistov okolo konkrétnej témy - pravidelne a na dlhšie obdobie tak, aby mohlo dôjsť k skutočnému spoznaniu sa, výmene skúsenosti a znalostí, riešeniu reálnych problémov a napredovaniu. Skupina je vedená skúseným ambasádorom, ale vyžaduje sa vždy interaktivita, trochu prípravy a ochota zdieľať.

Uzavretá komunita - Získate skupinu podobne zmýšľajúcich ľudí, ktorá pôsobí v rovnakom odbornom prostredí. Nadobudnete vhľad do toho, ako k istým problémom a otázkam vo vašej profesii pristupujú iní a získate možnosť riešiť problematiky, ktoré vás dlhodobo trápia. Navyše si v komunite vybudujete vzťah, keďže spolu budete tráviť niekoľko mesiacov a získate zaujímavý network.

Kontinuita - Zabezpečí najmä ponorenie sa v téme do hĺbky a prinesie možnosť všetkým členom, aby aktívne participovali. Stretnutia budú prebieha raz až dvakrát do mesiaca v priebehu zhruba pol roka až roka. Tým že každá skupina bude iná a jedinečná záleží primárne aj na vašom nastavení.

Knowledge sharing - Okrem toho, že získate možnosť podeliť sa o svoje cenné skúsenosti, môžete obohatiť aj o množstvo ďalších, ktoré prinesú iní členovia.

Ambasádori - Každá skupina bude vedená fundovaným odborníkom z danej oblasti, ktorý bude pôsobiť ako facilitátor. Prinesie aj svoje jedinečné skúsenosti a udá rámec celkovej problematike. Zároveň bude zodpovedať za celkový chod skupiny a zapájanie sa všetkých členov. Budú to najmä zaujímaví odborníci zo zahraničia, ktorí často vedia priniesť pohľad zvonku.

O ambasádorovi/ke

Viktor Fischer

Viktor Fischer je zakladateľ a CEO https://rbf.capital. Predtým pôsobil v medzinárodnej spoločnosti McKinsey & Company. Spolu s Jánom Lunterom založili známu spoločnosť Innovatrics, start-up zameraný na biometrickú identifikáciu, ktorý získal niekoľko ocenení a bol zaradený do top 50 Deloitte s 344% rast. Viktor je dnes taktiež investičným partnerom v spoločnosti Rockaway, ktorej odbornými oblasťami sú start-upy a blockchain. Viktor učil projektový manažment na univerzite v Paríži a akcelerátory StartupYard a Wayra v Prahe a The Spot na Slovensku ho poznajú ako mentora. Investuje tiež do niekoľkých technologických start-upov a vedie klub Le Valmont v samom centre Prahy.