>

Miroslava Kováčiková

Miroslava Kováčiková
Oblastný riaditeľ @ UNIQA
Senec, Bratislavský kraj, Slovensko

Prečo som na GROWNi

Vzdelavanie, rast, sebarozvoj sú kľúčové v dobe neustálych zmien a pokroku. Rada si vymením skúsenosti, inšpirujem seba a druhých. Každé stretnutie a každá príležitosť môže otvoriť nové dvere do sveta :)

S čím viem ako mentor pomôcť

Sebarozvoj
Rozbeh projektu
Kariéra

Viac o mne

Hľadáš pomoc a podporu na tvojej ceste k osobnému a profesionálnemu rozvoju? Moje skúsenosti a odborné znalosti mi umožňujú podporovať ľudí v rôznych oblastiach života.

Ako coach sa snažím poskytnúť vhodné nástroje, techniky a perspektívu, ktoré ti pomôžu dosiahnuť svoje ciele a objaviť svoj plný potenciál. Zameriavam sa na tvoj individuálny rozvoj a pomáham ti identifikovať prekážky a možnosti, ktoré ti stoja v ceste. Spoločne vytvárame akčný plán, ktorý ťa posunie bližšie k tvojim úspechom.

Ako manažérka a podnikateľka som sama prešla rôznymi etapami kariéry a porozumela som výzvami, ktoré prichádzajú s vedením tímu a rozvojom podnikania. Moje skúsenosti mi umožnili získať rozhľad a vidieť  do rôznych oblastí riadenia ľudí a podnikania. Svoje skúsenosti a poznatky rada zdieľam s ostatnými, aby mohli dosiahnuť svoj vlastný úspech.

Viesť tím ľudí ma naučil byť empatická a porozumieť potrebám jednotlivcov. Mojím cieľom je pomáhať v rozvoji talentov a schopností, a to prostredníctvom mentorovania manažérov a budúcich manažérov. Verím, že dôležitosť dobrého vedenia vytvára zdravé pracovné prostredie a poskytuje príležitosti  rozvoja pre celý tím.

Okrem toho som aj mama a športovkyňa. Tieto dve role ma naučili byť vytrvalou, organizovanou a cieľavedomou. Je pre mňa dôležité nájsť rovnováhu medzi osobným a profesionálnym životom a svoje skúsenosti s touto oblasťou môžem zdieľať aj s tebou.

Celý život sa snažím neustále vzdelávať a rásť. Vyštudovala som právo, ekonomiku a executive manažment, čo mi poskytlo široký základ pre moju prácu. Ako certifikovaný lektor som neustále zapojená do vzdelávacieho procesu a sledujem najnovšie trendy a postupy v odbore. Zároveň sa snažím vytvárať si vlastné vzdelávacie príležitosti a rozširovať svoje vedomosti.

Ak hľadáš mentorovanie alebo pomoc pri rozvoji svojho podnikania, som tu, aby som ťa podporila. Samotná cesta môže byť niekedy náročná a je vždy užitočné mať vedľa seba niekoho, kto ti pomôže identifikovať možnosti a presadiť sa. Som tu, aby som ti pomohla objaviť tvoj najväčší potenciál a dosiahnuť tvoje ciele.

Teším sa na možnosť spolupracovať s tebou a byť prítomná v tvojom rozvoji

Kľúčové slová o mne

team coaching
začínajúci podnikateľ
zacinajuca podnikatelka
vedenie ľudí

Pracovné skúsenosti

CEO @ Red Rock Real
2023 - súčasnosť
Oblastný riaditeľ @ UNIQA
2024 - súčasnosť

Preferencie

  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • profesionála
  • vysokoškoláka

  • jednorazová konzultácia
  • dlhodobý mentoring
Ako rýchlo reagujem

do 3 dní


Ďalší mentori