>

Renata Huskova

Renata Huskova
Project - Process - Interim Manager @ Freelance
Bratislava, Bratislavský kraj, Slovensko

Prečo som na GROWNi

Hľadám partnerstvá a spoluprácu s ľudmi a spoločnosťami, ktorí sa chcú zlepšovať, ktorí potrebujú podporiť v ich organizácii, a ktorí dávajú do svojej práce srdce a radosť.Mám skúsenosti v operatíve a projektovom manažmente v rôznych odvetviach v rôznych krajinách (Rakúsko, Slovensko, Anglicko, Brazília, Singapur, Holandsko a iné). Rada používam zdravý sedliacky rozum, praktickosť a radím, čo naozaj človek/spoločnosť naozaj potrebuje. Som rada súčasťou tímu a svojimi schopnosťami celý tím dotváram.

S čím viem ako mentor pomôcť

Sebarozvoj
Start-up
Rozbeh projektu
projektový management
interim manager
operations
zlepšovanie procesov

Viac o mne

Som scestovaná a energická s hlbokým záujmom o ľudí a svet okolo nás. Moje dobrodružstvá v rôznych kútoch sveta ma naučili flexibilite, otvorenosti a rýchlemu adaptovaniu sa na nové prostredie.

Môj štruktúrovaný prístup k práci a samostatný štýl mi umožňujú efektívne a úspešne plniť úlohy. Avšak, ešte viac ma napĺňa práca v tíme, kde môžem využiť svoje komunikačné schopnosti a schopnosť spolupracovať s ostatnými na dosiahnutie spoločného cieľa.

Môj cit pre detail a schopnosť komplexného myslenia mi pomáhajú identifikovať riešenia aj v najnáročnejších situáciách. Som presvedčená, že diabolské sa skrýva v detailoch, a preto sa vždy snažím venovať pozornosť každému aspektu práce, čo vedie k vyššej kvalite výsledkov.

Moje 'soft' zručnosti, ako je empatia, vedenie tímu a schopnosť motivovať ostatných, sú pre mňa rovnako dôležité ako moje technické schopnosti. Verím, že silný tím je základom pre dosiahnutie úspechu, a preto sa vždy snažím podporovať a inšpirovať svojich kolegov.

Rada sa podieľam na podpore začínajúcim, stredne veľkým a rýchlo rastúcim spoločnostiam pri stabilizácii ich fungovania operatívy, implementácii nových procesov, firemnej kultúry a hodnôt. Neustále sa vzdelávam a rozvíjam, pretože verím, že vedomosti sú kľúčom k osobnému rastu a profesionálnemu úspechu. Baví ma objavovať nové veci a aplikovať ich do praxe, čo mi umožňuje udržiavať sa neustále v pohybe vo svojom odbore.

Kľúčové slová o mne

zlepšovanie procesov
interim
team management
zavádzanie zmeny
vedenie projektov
vedenie tímov
projekt management
change management

Pracovné skúsenosti

Project - Process - Interim Manager @ Freelance
Bratislava
Pracujem na niekoľkých projektoch ako projektový manažér, procesný a/alebo interim manažér v rôznych odvetviach, a to: - Projektový manažér pre projekt Interreg pre cezhraničnú spoluprácu; pre digitalizáciu agro-turizmu na severe Moldavska, UNDP/SlovakAid projekt; - Interim manažér ako property manager pre viaceré office centrá a neskôr implementujúci nové, efektívnejšie procesy; - Manažér procesov a zmien pre rýchlo rastúcu IT spoločnosť a pre spoločnosť ponúkajúcu ubytovanie pre 100 ľudí. Predtým som pracovala na rôznych pozíciách v bankovníctve a cestovnom ruchu ako IT projektový manažér, manažér procesov, coach a manager sprievodcov alebo country manager. Počas celej mojej kariéry som upravovala dennú operatívu, zlepšovala procesy, systémy ako aj stmeľovala tímy ľudí pre skvelo fungujúce spoločnosti.
2019 - súčasnosť

Hobby, záujmy

Stále sebavzdelávanie, záhraníčenie, zaváranie, varenie, jóga, meditácia

Preferencie

  • profesionála
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • startup
  • študentský projekt

  • jednorazová konzultácia
Ako rýchlo reagujem:

do dňa