>

Branislav Bratko

Branislav Bratko
Owner, senior consultant @ www.horizonstep.com
Slovensko

Prečo som na GROWNi

Mentoringom v oblasti rozvoja podnikania a realizácie vízií rád pomôžem malým a začínajúcim podnikateľom (organizáciám) vybudovať ekonomickú udržateľnosť a prosperitu, zvyšovať predaj, zlepšovať organizáciu práce, eliminovať chaos, tvoriť silnú firemnú kultúru zvládať osobný/rodinný život vo vzťahu s podnikaním, nestratiť motiváciu, identifikovať svoj podnikateľský potenciál a pod.

S čím viem ako mentor pomôcť

zacni podnikat
zlepšovanie procesov
stratégia
small business
Rozbeh projektu
služby pre rodiny a jednotlivcov

Viac o mne

Pomáham podnikateľom (alebo tým, ktorí sa nimi ešte len chcú stať) a organizáciám prosperovať a rozvíjať sa po ekonomickej a organizačnej stránke a zvládať výzvy osobného a rodinného života v súvise s podnikaním.

Od roku 2011 som podnikal ako majiteľ jazykovej školy a prekladateľskej firmy s pôsobením na globálnych trhoch. Od začiatku podnikania som sa venoval aj networkingu podnikateľov, podpore začínajúcich podnikateľov a business developmentu. Pracoval som pre niekoľko organizácií zameraných na osobnostný rast a rozvoj. Absolvoval som certifikované kurzy firemnej analytiky, exekutívneho koučingu a mentoringu v dvoch Britských vzdelávacích inštitúciách. Prednášal som na viacerých podujatiach so zameraním na rozvoj osobnosti, podnikania, líderstva, finančného a organizačného manažmentu malých firiem a neziskových organizácií.

Za najväčší úspech považujem to, keď ktorýkoľvek klient po našej spoločne prejdenej ceste konzultácií a mentoringu skonštatuje vo svojom podnikaní/svojej organizácii/osobnom živote posun vpred a naplnenie cieľov či snov.

Kľúčové slová o mne

small business
zvýšenie produktivity
stratégia
time manažment
zacni podnikat
služby pre rodiny a jednotlivcov
vízia
zlepšovanie procesov

Pracovné skúsenosti

Owner, senior consultant @ www.horizonstep.com
Konzultačné služby pre malé firmy, individ.podnikateľov a organizácie: ekonomická, organizačná oblasť a osobnostná stránka podnikateľa.
2019 - súčasnosť
Manažér @ Centroslavicca - prekladateľské centrum
2017 - 2022
Manažér, tím leader + lektor @ Mgr. Branislav Bratko (SZČO - jazyková škola a prekladateľské služby)
Nová Baňa
2011 - 2018

Preferencie

  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • profesionála
  • neziskovú organizáciu
  • startup

  • jednorazová konzultácia
Ako rýchlo reagujem

do 24 hodín


Ďalší mentori