>

Kariérne príležitosti pre študentov a absolventov

Stáže, dobrovoľníctvo, pracovné ponuky, mentoring, pracovné skupiny a vzdelávacie aktivity ti ponúkajú príležitosť rozvíjať svoju osobnosť a budovať si úspešnú kariéru.

Vítame ťa na mieste, kde tvoj rast nikdy nekončí. GROWNi je miesto s množstvom príležitostí ako dosahovať svoje ciele.

Začni pracovať na sebe ešte dnes a sleduj, ako sa tvoje ambície stávajú skutočnosťou!

Stáže pre študentov

Získaj stáž v špičkových firmách a pracuj na projektoch, ktoré ti umožnia získať cenné skúsenosti a stavať si kariéru na pevných základoch.

Práca pre absolventov

Pre absolventov je kritické nájsť pracovné prostredie, kde môžu plne využiť svoje vedomosti a zručnosti, a naše pracovné ponuky presne túto možnosť ponúkajú.

Expertné dobrovoľníctvo

Expertné dobrovoľníctvo je nielen cennou pracovnou skúsenosťou, ale tiež významne prispieva k osobnému a profesionálnemu rastu. Poskytuje možnosť uplatniť a rozvíjať odborné zručnosti v praxi, zlepšiť komunikačné schopnosti a budovať sieť kontaktov v rôznych odvetviach. Táto skúsenosť otvára dvere k novým pracovným príležitostiam a pomáha rozvíjať kariéru.

Mentoring pre študentov

Prečo by si to mal/a riešiť sám/sama? Objav svoj potenciál a získaj komplexnú podporu od našich mentorov, ktorí ti nielen pomôžu v budovaní kariéry, ale aj v dôležitých rozhodnutiach, ako je výber univerzity a v ďalších životných situáciách.

Mentoring pre absolventov

Od navigácie v prvých krokoch na trhu práce až po plánovanie osobného rozvoja, naši mentori ti poskytnú cenné rady a odbornú podporu, ktoré potrebuješ v novej etape svojho života.

Staň sa mentorom!

Nemusíš byť expertom, aby si mohol niekoho mentorovať. Stačí, že si v živote prešiel rôznymi skúsenosťami a chceš sa o ne podeliť s ostatnými.

Mentoring nie je iba o tom, že dávaš, ale aj o tom, že prijímaš. Aj ty sa môžeš od svojho menteeho veľa naučiť. Nikdy nepodceňuj hodnotu svojich skúseností. Aj malá rada môže mať pre niekoho iného veľký význam.

Staň sa mentorom a obohať životy druhých!

Pracovné skupiny

Rozvoj cez zdieľanie v uzavretej komunite.

Zapoj sa do GROWps, pracovnej skupiny pre ľudí, ktorí sa chcú skokovo posúvať vo svojej oblasti, riešiť efektívnejšie výzvy a prepájať sa s ďalšími ľuďmi.

Vďaka GROWps - GROWNi pracovným skupinám - si budeš vymieňať
skúsenosti s podobnými ľuďmi ako si ty. GROWps je pravidelný, uzavretý
formát vedený ambasádorom na rôzne témy.