>
Dobrovoľnícky projekt Staň sa dobrovoľníkom Mary's Meals Slovensko

Staň sa dobrovoľníkom Mary's Meals Slovensko

Nezisková organizácia
šírenie osvety
tvorba propagačných materiálov
víkendové dobrovoľníctvo
výpomoc
social impact
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Na diaľku (online)
Dĺžka projektu
dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov

Pomôž nám s ...

Do nášho tímu hľadáme dobrovoľníkov, ktorí sa neboja výziev a sú ochotní pomôcť nám s propagáciou diela Mary's Meals na Slovensku. Ide o charitatívne hnutie, ktoré pomáha zaistiť jedno plnohodnotné jedlo pre deti najchudobnejších krajín sveta, v mieste ich vzdelávania (v školách). Dobrovoľnícka pomoc v našej organizácii zahŕňa akúkoľvek pomoc, v ktorej si myslíš, že si dobrý/á. Hľadáme príležitostných grafikov, copywriterov a spoločenské tipy, ktoré sa neboja komunikácie s ľuďmi na akciách (medzi takéto akcie patria malé vernisáže, koncerty a vystúpenia, ale aj veľké podujatia, ako napr. festival Pohoda. Ak rád/rada chodíš napr. do knižnice, galérie, poprípade máš na škole miesto na informačné letáky, ozvi sa nám a zašleme propagačné materiály, ktoré stačí položiť na viditeľné miesto a šíriť tak osvetu o našej organizácii. Čím viac ľudí oslovíme, tým viac hladujúcim deťom vieme pomôcť. Ak máte akékoľvek nápady, ako našu organizáciu podporiť, sem s nimi. Budeme sa tešiť.

Zatiaľ máme ...

Mary's Meals pôsobí na Slovensku tretí rok a za to obdobie sa podarilo vďaka prispievateľom a dobrovoľníkom nasýtiť tisícky detí. Naše výsledky a čo sa nám podarilo nájdeš v našich výročných správach.

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Chceme dosiahnuť, aby čo najväčší počet núdznych detí v najchudobnejších krajinách získalo jedlo a vzdelanie. K dnešnému dňu sýtime už 2 429 182 detí každý školský deň.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Získaš možnosť pracovať s neziskovou organizáciou na svetovej úrovni. Ak si mladý vo veku 16-25 rokov, máš možnosť zapojiť sa aj do svetovej komunity Youth Engagement a zdieľať medzi sebou nápady a myšlienky s mladými z celého sveta. Ak máš viac, to vôbec nevadí. Mary's Meals Slovensko vytvára úžasnú komunitu dobrovoľníkov, z ktorých sa neraz stanú skvelí priatelia. Taktiež budeš mať možnosť zúčastniť sa skvelých udalostí a podujatí. Tu nájdeš niektorých dobrovoľníkov Mary's Meals, ktorí pomáhajú organizácii každý deň - https://marysmeals.sk/dobrovolnik.php. Celkovo má naša komunita dobrovoľníkov, či už ide o príležitostných, poprípade aktívnych, už viac ako 200 členov. Ešte váhaš?! Pridaj sa k nám. :)
Stačí vyplniť formulár: https://forms.monday.com/forms/66a8f75776000f4c3541b9f94ab99a6d?r=use1

Bližšie info: alexandra.kozacik@marysmeals.org ; 0903 224 290

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

K dnešnému dňu viac ako 64 miliónov detí žije v extrémnej chudobe. Akákoľvek pomoc z vašej strany dokáže pomôcť toto číslo znížiť a pomôcť tak hladujúcim. Dostanú nie len jedlo, ale aj vzdelanie.

Preferencie

  • stredoškoláka
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • profesionála
  • dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov
24. 1. 2023
25. 1. 2023

Podobné projekty