>
Dobrovoľnícky projekt Spracovanie a tvorba videí

Spracovanie a tvorba videí

Nezisková organizácia
video tvorba
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Na diaľku (online)
Dĺžka projektu
krátkodobo, resp. max 3 konzultácie

Pomôž nám s ...

Pomôž nám s finalizáciou videí a tvrbou motivačných videí

Zatiaľ máme ...

Programujeme aplikáciu, máme už spolupráce so zaujímavými osobnosťami a ďalšie tvoríme, máme skúsenosti z už fungujúceho online vzdelávacieho projektu, z ktorého máme aj dosť kvalitného obsahu, máme prezentácie a tím ľudí, ktorí usilovne pracuje na úspechu celého projektu

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Chcem ľuďom priniesť aplikáciu, ktorá im bude zdarma pomáhať žiť lepší život, riešiť ich problémy a napľňať ich sny. Od teba potrebujeme, aby si navrhol úvodné intro videí, vytvoril 7 motivačných videí, na ktoré ti dodáme voice over a text. Máme kúpenú licenciu na Canvu, takže máme k dispozícii aj ilustračné zábery alebo si môžeš vytvoriť vlastné. Ďalej potrebuejeme aj dlhodobú spoluprácu, ktorá spočíva vo finalizácii videí, ktoé budeme mať od rôznych odborníkov (10 minútové videá) Čiže len poskladať (zrejme priamo na webe nakoľko tvoríme Ph5 obsah -to by sme sa dohodli ako) intro, logá prípadných podporovateľov, video, vložiť do videa meno a logo a outro.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Pracovať s nami je skvelé, nakoľko tvoja práca prináša pomoc pre ľudí pri riešení vecí, ktoré ich trápia a po ktorých túžia. A robiť veci, ktoré majú zmysel, je na nezaplatenie. Obsah, ktorý budeš upravovať, bude vždy obohacujúci pre svet aj pre Teba. Bude zo všetkých podstatných oblastí života- potenciál osobnosti, kariéra, vzťahy, life style, kvalita života,ekológia....(spánok, ciele, selfkoučing, motivácia, práca s emóciami, komunikácia,......)

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

Vďaka tebe bude môcť tento projekt uzrieť svetlo sveta a byť čím skôr nápomocný ľuďom na Slovensku

Preferencie

2 hodín / týždenne
  • stredoškoláka
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • profesionála
  • krátkodobo, resp. max 3 konzultácie
  • dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov
3. 2. 2022

Podobné projekty