>
MINDFUL s.r.o.

MINDFUL s.r.o.

Lazovná 234/3, 974 01, Banská Bystrica
Nezisková organizácia
IČO: 52246761
duševné zdravie
lifestyle
šťastie
Obsah vo vzdelávaní
aktuálne 0 (celkom 0)
Dobrovoľnícke projekty
aktuálne 0 (celkom 0)
Pracovné ponuky
aktuálne 0 (celkom 0)

O organizácii

Zakladáme na Slovensku projekt LifeUP (OZ), ktorého cieľom je pomáhať ľuďom riešiť ich denno-denné problémy a výzvy v živote, napĺňat ich sny a skvalitňovať jednotlivé aspekty. Radi by sme pracovali aj s teenagermi a prinášali im kvalitnú motiváciu a vedenie do života a to s pomocou mladých ľudí.

Chceme tak robiť prostredníctvom aplikácie, ktorá bude pre ľudí zadarmo a v ktorej nájdu podporu, vedenie a inšpirácie od odborníkov, lektorov, koučov a úspešných ľudí Slovenska vo všetkých podstatných oblastiach života.

Rozdelili sme život do 6 kategórií,ktoré všetci denne prežívame: potenciál osobnosti, láska&vzťahy, práca &peniaze, rodičovstvo&výchova, domov&ekológia, životný štýl. 

Do týchto oblastí chceme ľuďom prinášať techniky, nástroje a inšpirácie prostredníctvom video nahrávok do odborníkov, video rozhovorov, podcastov, článkov, e-bookov a spoluprác s projektami pre podpru naplneného života ľudí na Slovensku. Hľadáme čo najkvalitnejší obsah a spôsob pomoci pre ľudí. Jednotlivý content je tvorený tak, aby nezabral viac ako cca 10 minút, aby reflektoval rýchli dobu, v ktorej žijeme. Snažíme sa inšpirovať ľudí, aby venovali rozvoju svojho života 10 minút denne a ich život sa bude postupne meniť na všetkých úrovniach k lepšiemu. Dnešná doba preniesla veľa pozornosti ľudí do online sveta. Preto by sme radi v online svete vytvorili pre ľudí priestor, ktorý im bude pomáhať, motivovať a inšpirovať ich.

Tento projekt vzniká ako odozva na narastajúce psychické, vzťahové a celkovo životné problémy našej spoločnosti, ktoré sa za posledné roky stávajú jedným z primárnych problémov ľudí každého veku a nedostatok pomoci v tejto oblasti. Radi by sme prispeli ku kvalite života ľudí na Slovensku. Sme tím ľudí, ktorí vie, že sa dá žiť pekne a rozhodli sme sa tomu aktívne napomôcť.  Riadime sa heslami “Spolu sme viac” a “Mindful people - mindful world”.

Radi by sme v aplikácii využili skúsenosti, ktoré máme z nášho už fungujúceho projektu Mindful, kde ľuďom v týchto témach pomáhame prostredníctvom online kurzov. 

Boli by sme veľmi šťastní a vďační, ak by ste sa rozhodli nám s týmto projektom napomôcť a pomohli nám vytvoriť kvalitný obsah, ktorí bude skutočným obohatením pre jednotlivcov a tým pre celú pre Slovenskú spoločnosť.


Podobné ponuky