Krupica, o.z.

Nezisková organizácia
grafický redizajn
Grafický dizajn
marketing
marketing pre sociálne siete
marketing na sociálnych sietiach
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Osobné stretnutia, na diaľku (online)
Min. dĺžka projektu
do 12 mesiacov

Pomôž nám s ...

Občianske združenie Krupica o.z. hľadá osobu, ktorá sa vyzná alebo nachádza záľubu v grafike a dizajne, ideálne - ale nie povinne - aj v marketingu a sociálnych sieťach.

Zatiaľ máme ...

Podarilo sa nám vytvoriť a odučiť set workshopov o kritickom myslení v oblasti politiky pre posledné ročníky základných škôl a prvé ročníky stredných škôl. Taktiež máme založený instagramový profil, na ktorý sme už začali pridávať posty od septembra. V Novembri máme naplánovanú spoluprácu s Petržalským mládežníckym parlamentom, počas ktorej poskytneme workshop viac ako 25 stredným školám.

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Chceme dosiahnúť instagramovú platformu, ktorá sa bude dopĺňať s našimi workshopmi, a tak veríme, že sa nám podarí zlepšiť kritické myslenie v oblasti politiky u mladých. V ideálnom prípade chceme do konca školského roka mať okolo 1500 followerov na IG a doručiť workshopy školám mimo Bratislavského okresu.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

U nás nezažiješ len spoluprácu v tíme, mladý kolektív a podobné generalizácie ktoré sa píšu na každý inzerát pre mladých - u nás sa naučíš zodpovednosti v tíme, budeš súčasťou projektu, ktorý má potenciál zlepšiť myslenie mladých ľudí a v neposlednom rade tiež zažiješ enormný počet zajímavých politických, aj nepolitických zábavných a záživných debát či už vrámci vytvárania obsahu pre instagram, alebo workshopy, ako aj pomimo :)

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

S Tvojou pomocou sa nám veríme podarí zlepšiť náš instagramový dizajn, ako aj dosah. Myslíme si, že informácia nemá byť len dôveryhodná, ale musí aj prehľadne vyzerať.

Preferencie

2 hodín / týždenne
  • stredoškoláka
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • profesionála
  • do 12 mesiacov

O organizácii

Krupica, o.z.
Nezisková organizácia
Rajtákova 19
84103 Bratislava
Slovensko
Profil organizácie