Nauč nás rozprávať!

Nezisková organizácia
marketing
social media
životné prostredie
reklama
zviditeľnenie a rozvoj identity
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Osobné stretnutia, na diaľku (online)
Min. dĺžka projektu
do 12 mesiacov

Pomôž nám s ...

Nauč nás rozprávať! Práve sme dovŕšili 3 roky nášho oficiálneho pôsobenia. Naučili sme sa písmenka a niektoré slová. Ale to nestačí. Vyrozprávaj pokračovanie nášho spoločného príbehu a staň sa naším vedúcim marketérov.

Zatiaľ máme ...

Pracujeme na unikátnych medzinárodných projektoch a dobrosrdečných eko-aktivitách. Začalo to na Orave. Dodnes po SK organizujeme súťaže na základných školách v zbere odpadu a následného upcyklingu. Máme za sebou a pred sebou niekoľko eko-Erasmus+ projektov ako partneri, tak aj samotní tvorcovia (Cyprus, Grónsko, Madeira, Nemecko, ...) . Sme pozývaní aj na rôzne prednášky a konferencie či rozhovory do článkov (Forbes, Noizz, Refresher, Aeter). Konferencia Nature Calling je našou zásluhou. Po Európe sme urobili aj pár zábavných a spontánnych eko-experimentov v mestách. V blízkej budúcnosti sa chceme pustiť aj do udržateľného BIZNISU, povýšiť našu iniciatívu na vzdelávací eco-inštitút, rozbehnúť novú aplikáciu a platformy ku komunitným záhradkám.

Uži si naše info video: https://drive.google.com/file/d/1a-wiEB8Si_ip_78XeXvNifPvp0dWftx7/view?fbclid=IwAR3rqUtHykBhhC_lLSVerD9dobpXA8CIQzkZP1IyYiWKNCY6JHHm-x9Js8s

Všetky základné info nájdeš aj na našich web/FB stránkach: https://motherflower.eu/sk/ , https://www.facebook.com/MotherFlower.eu

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Od Teba očakávame, že do nášho tímu dodáš NOVÝ POHĽAD na stratégiu nášho marketingu, POMOC zviditeľniť sa, VIESŤ kampaň naprieč online kanálmi. Nie všetko bude v Tvojej réžií, pod sebou budeš mať ďalších marketérov a voľnú ruku v ich vedení. V tíme je nás cca 5 stabilných ľudí z rôznych kútov západného Slovenska. Peter Ďubek je tvorcom tejto iniciatívy. Sme otvorení inovatívnosti. Potrebujeme, aby si bol prirodzená líderská osobnosť.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Máš možnosť ďalej sa vzdelávať a napredovať, ale už v oceniteľnej praxi! Okrem toho máš možnosť spoznať úžasných ľudí zo Slovenska, aj zo zahraničia a rozšíriť si nové obzory.

Na našej organizácií je super to, že sme priateľskí a otvorení ľudia, ktorí nikoho no ničoho nenútia, ale sami potrebujú, aby nás niekto už konečne dobre naštartoval. Veci robíme vo veľmi príjemnej, skôr amatérskej atmosfére, preto vyžadujeme korigovanie. Mávame spoločné chaty, vieme si aj vypiť a dobre sa zabaviť. :)

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

Výsledkom spolupráce by malo byť reprezentácia organizácie, ktorá je postavená na profesionalite a autenticite! Z dlhodobého hľadiska chceme naplniť všetky naplánované projekty, ktoré chceme účinne zrealizovať a zviditeľniť.

Prosím, pri správe nám hneď pošli aj tvoje telefónne číslo.

Preferencie

5 hodín / týždenne
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • profesionála
  • do 12 mesiacov

O organizácii

MOTHER FLOWER
Nezisková organizácia
Radová 469/53
2944 Rabča
Slovensko
Webové stránky
Profil organizácie