Dobrovoľník Ťahanovskej záhrady

Dobrovoľník Ťahanovskej záhrady

Ťahanovská záhrada Profil organizácie
Košický kraj
Nezisková organizácia
dobrovoľníctvo
dobrovoľníčka
aktívna dobrovoľníčka
záhrada
ťahanovská záhrada
košice
Aby organizácia vedela, kto má záujem o jej projekt, prihlás sa a skontroluj, či máš poriadne vyplnený svoj GROWNi profil.
ihneď
ideálny začiatok projektu
osobné stretnutia, na diaľku (online)
spôsob spolupráce
jednorazovo
min. dĺžka projektu

Preferencie

1 hodín / týždenne
  • stredoškoláka
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála
  • jednorazovo
  • 3 mesiace
  • 6 mesiacov
  • 9 mesiacov
  • 12 mesiacov

O organizácii

Ťahanovská záhrada
Nezisková organizácia
Ťahanovská 2038/74
4013 Košice - mestská časť Ťahanovce
Slovensko
Webové stránky
Profil organizácie

Pomôž nám s ...

Ťahanovská komunitná záhrada v Košiciach, hľadá do svojho tímu parťákov, ktorí by jej pomohli napredovať s jej odvážnymi plánmi a nápadmi pre tvorbu podnetného prostredia a aktivít v akejkoľvek oblasti a odbornosti (kováč, pilot, patológ, športovec...)

Momentálne máme záujem o dobrovoľné práce, bez priamej odmeny (pomôže aj malý rozsah, napr. od 1 hod. týždenne), sme však otvorení všetkému a pri väčšom objeme práce ponúkame možnosť odmeny dohodou. Viac info o projekte nájdete na tahanovskazahrada.sk.

Zatiaľ máme ...

Venujeme sa okrem záhradkárčenia a relaxu hlavne neformálnemu vzdelávaniu detí vo veku 0-16 rokov. Od roku 2021 je pokračovaním týchto aktivít založenie prvej Slobodnej demokratickej školy na Slovensku, ktorá je riadnou základnou školou zaradenou do siete škôl SR.

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Projekt Ťahanovskej záhrady má ambíciu poskytnúť priestor a dlhodobé partnerstvá s ďalšími aktérmi neziskového sektora, samosprávou ako zriaďovateľom školských zariadení a prácou s odbornou i laickou verejnosťou pomáhať vzdelávaním k rozvoju regiónu východného Slovenska. Prínos dobrovoľníka môže byť v realizácii jednorazovej aktivity podľa povahy jeho skúsenosti a záujmu alebo pridanie sa do dlhodobého zámeru realizovaného tímom.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Nové kontakty na aktérov vo vzdelávaní na východnom Slovensku, prehľad o možných sférach vplyvu a skúsenosti so spoločenskou zmenou v prospech budovania spoločenských zmien na východe a podiel na nich

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

Dlhodobo prispievame k pretváraniu formálneho i neformálneho vzdelávania na východe a hľadáme partnerov a nove cesty, ako priniesť do praxe čo najskôr poznatky a moderné spôsoby pre budúcnosť ďalších generácii