>
Príležitosť WORKSHOP NAŽIVO: Vyskúšaj si programovanie zadarmo

WORKSHOP NAŽIVO: Vyskúšaj si programovanie zadarmo

Študenti strednej školy, študenti vysokej školy, mladí profesionáli, profesionáli, učitelia, neziskové organizácie, verejné inštitúcie, startupy, študentské projekty

Čo ťa čaká na našom prvom workshope, ktorý sa bude konať naživo v Bratislave?

Chceme ti ukázať, že naštartovať kariéru v IT spolu s Green Fox Academy môžeš aj ty! Zaujíma ťa, ako prebieha výuka v našich kurzoch? Chceš si to vyskúšať spolu s našimi mentormi? Chceš si vypočuť prečo je IT sektor budúcnosť priamo od odborníkov z praxe?

Tak sa bezplatne registruj na náš workshop základov programovania. A čo je skvelé, prvýkrát sa bude konať naživo v priestoroch nášho officu v The Spote, ktorý je v centre Bratislavy. Pozor, prihlás sa čo najskôr, aby sa ti ušlo miesto. Kapacita je tentokrát obmedzená na 30 miest.

‍Spolu s mentormi sa pozriete na základy Javascriptu a k jednotlivým cvičeniam budeš mať prístup aj po skončení workshopu.

‍Workshop je určený pre úplných začiatočníkov. Tak čo, pridáš sa? Bezplatne sa registruj na našom webe.

workshop
bratislava
greenfoxacademy
thespot
programovanie
freeworkshop
IT
Typ vzdelávania
Udalosť
Dátum a čas eventu
26. 10. 2022 o 18:00 (CET)
Autor
Green Fox Academy

Popis

Celým workshopom ťa budú sprevádzať naši skúsení mentori, ktorých by sme ti radi predstavili:

Anna Hriadelová
Mentorka programovania v Green Fox Academy

Amy študovala softvérové inžinierstvo na Fakultě elektrotechnické ČVUT v Prahe. V Green Fox Academy sa venuje študentom na online kurzoch.

Tomáš Vorobjov
Mentor v Green Fox Academy

Tomáš vyštudoval matematiku a programovanie na Colby College v USA a pracoval ako programátor a tech lead v New Yorku, Amsterdame a Londýne. V Green Fox Academy sa venuje učeniu, mentoringu a tvoreniu učebných materiálov.

Marek Eštok

CTO zo spoločnosti Resco

Marek je skúsený softvérový architekt, konzultant a vývojár, ktorý si vždy rád nájde čas na napísanie alebo aspoň recenzovanie kódu. V spoločnosti Resco dbá na to, aby sa vízie a potreby zákazníkov a partnerov dali hladko a jednoducho realizovať prostredníctvom ich vlastných softvérových produktov. Mimo kancelárie sa venuje behu, hraniu hudby a má rád aj diskusiu pri šálke dobrej kávy.

Akcia je pre teba, ak:

  • Máš záujem vyskúšať si základy programovania

  • Chceš zažiť vzdelávací štýl Green Fox Academy

  • Chceš zažiť skvelý večer s rovnako zmýšľajúcimi ľuďmi

  • Chceš sa s nami stretnúť naživo a okrem programovania si užiť aj zábavu

Je dobré vedieť, že:

  • Nie sú potrebné žiadne predchádzajúce skúsenosti, workshop je určený pre začiatočníkov

  • Kapacita je obmedzená na 30 miest, preto ťa prosíme, rezervuj si miesto vopred

  • Budeš potrebovať svoj vlastný počítač a o zvyšok sa postaráme my :)

  • Udalosť sa bude konať v slovenčine

O autorovi

Green Fox Academy

Spoločnosť Green Fox Academy (GFA) bola založená v roku 2015 v maďarskej Budapešti, kde sa veľmi rýchlo stala jednotkou na trhu. Doteraz jej kurzy programovania absolvovalo viac ako 1000 študentov a má viac ako 95 partnerských firiem, akými sú Accenture, Rohlík.cz, mib:con, ČSOB a mnohé ďalšie. V roku 2018 vstúpila na český trh, kedy bol v Prahe zahájený prvý kurz od GFA pre junior programátorov a od druhej polovice roku 2020 funguje aj na Slovensku. Viac informácií nájdete na www.greenfoxacademy.sk.


Podobné ponuky