>
Príležitosť Vzdelávanie v 21. storočí a inovácie vo vzdelávaní

Vzdelávanie v 21. storočí a inovácie vo vzdelávaní

Študenti strednej školy, študenti vysokej školy, mladí profesionáli, učitelia, verejné inštitúcie, študentské projekty

Nezmeškaj Nexteria London HUB diskusiu s Vladimírom Šuchom!

vzdelávanie
Typ vzdelávania
Udalosť
Dátum a čas eventu
25. 1. 2021 o 18:00 (CET)
Autor
Nexteria London

Popis

Vladimír Šucha sa podieľal na revolučnej transformácii SAV počas Nežnej revolúcie a na vstupe Slovenskej Republiky do Európskej Únie.
Od roku 2006 pôsobil ako riaditeľ pre vzdelávanie a kultúru v Európskej komisii. Je autorom prvej kultúrnej politiky EÚ, autorom programu Kreatívna Európa a spoluautorom programu Erasmus+.
V roku 2014 sa stal generálnym riaditeľom Spoločného výskumného centra Európskej komisie.
V roku 2019 vstúpil do politickej strany Progresívne Slovensko ako hovorca za Vysokoškolské vzdelanie, vedu a inováciu. Momentálne pracuje ako expert pre vzdelávanie a kultúru v Európskej komisii. Vladimír Šucha tiež takmer 20 rokov pôsobil ako aktívny vedec, univerzitný učiteľ a profesor.

S Vladimírom budeme diskutovať na tému vzdelávania v 21. storočí a inovácií vo vzdelávaní. Link na event: https://www.facebook.com/events/815636762497592.

Ak ťa táto diskusia zaujala prihlás sa do 3. kola Nexteria Londýn HUBu a zaži túto diskusiu spolu s ďalšími zaujímavými aktivitami v cene programu! 

Klikaj>>https://nexteria.sk/london/

O autorovi

Nexteria London

Nexteria London je nezisková organizácia, ktorá vytvára zahraničnú komunitu slušných a schopných mladých Slovákov a inšpirujeme ich k návratu domov aby jedného dňa na kľúčových pozíciách na Slovensku boli slušní a schopní ľudia. Medzi hlavné aktivity Nexterie London patria kariérno-vzdelávacie eventy Night of Chances ako aj diskusie a socializačné aktivity pre študentov v zahraničí.

Nexteria London patrí pod Nexteriu, ktorá podporuje rozvoj aktívnych mladých ľudí na Slovensku už 12 rokov.


Podobné ponuky