>
Príležitosť Ako horieť a nevyhorieť

Ako horieť a nevyhorieť

Študenti vysokej školy, mladí profesionáli, profesionáli, startupy, študentské projekty, verejné inštitúcie, neziskové organizácie

O syndróme vyhorenia, po anglicky burnout syndrome počúvame zo všetkých strán. Čo vlastne syndróm vyhorenia je?  Prečo je dôležité si nastaviť správne pracovné nastavenie?

Arnold Kiss, člen Forbes 30 pod 30, ťa naučí ako zistiť, kedy zatiahnuť ručnú brzdu a ako máš spomaliť.

vízia
úspech
soft skills
osobnostný rozvoj
mindfulness
vzťahy a komunikácia
vyhorenie
Typ vzdelávania
Udalosť
Dátum a čas eventu
3. 11. 2022 o 18:00 (CET)
Autor
Arnold Kiss

Popis

O syndróme vyhorenia, po anglicky burnout syndrome počúvame zo všetkých strán. Čo vlastne syndróm vyhorenia je?  Prečo je dôležité si nastaviť správne pracovné nastavenie? Ako zistiť, kedy zatiahnuť ručnú brzdu a spomaliť? 


Na všetky tieto otázky vám zodpovie Arnold Kiss. Okrem toho sa na workshope dozviete ako si nastaviť rovnováhu v pracovnom či študijnom živote a zároveň mať aj vlastné koníčky a súkromný život. Arnold priblíži, ako predísť vyhoreniu, ako zistiť, že sa blížim k hranici vyhorenia, či ako sa trvalo a udržateľne vyhnúť vyhoreniu.


Na workshope s Arnoldom si budete mať možnosť vyskúšať rôzne nástroje a metódy, ktoré vám pomôžu zvládať tlak  a vyhnúť sa vyhoreniu. Okrem toho sa Arnold podelí aj o vlastné tipy a cestu, ako sa so syndrómom vyhorenia vyrovnal on. 

O autorovi

Arnold Kiss

Arnold študoval medzinárodné vzťahy a sociálne vedy v Bratislave, v belgickom Leuvene a v holandskom Maastrichte, kde sa venoval aj sociálnej psychológii. Po úspešnom absolvovaní sa vrhol do práce pre tretí sektor. V rámci programu Teach for Slovakia pomáhal dva roky žiakom zo sociálne znevýhodneného prostredia uspieť osobnostne i akademicky a dodnes pôsobí ako ambasádor tejto organizácie. Svoju vášeň pre rozvoj občianskej spoločnosti uplatňuje aj popri práci pre Maxman Consultants. Spoločne s kolegyňou Orši pôsobia v projekte rozumieme.si, no vedie aj projekt Greenpower Slovensko, Je odborným garantom programu Nadácie Pontis - Budúcnosť inak a pracuje na tvorbe programu inovatívneho vzdelávania učiteľov pre Pedagogickú fakultu UK. Ak sa Arnold práve nevenuje zlepšovaniu sveta, rád si prečíta kvalitnú knihu alebo si zašportuje.


Podobné ponuky