>
Príležitosť Večer s Orange

Večer s Orange

Študenti strednej školy, študenti vysokej školy, mladí profesionáli, profesionáli, učitelia, startupy, študentské projekty

🟧 Poď s nami na online kariérny večer s Orange 🟧

🔸 Ako sa transformovala firma, ktorá má 1200 zamestnancov?

🔸 Ako formovala korona správanie zákazníkov a čo to znamenalo pre procesy v tak veľkej firme?

To a omnoho viac sa dozvieš v panelovej diskusii s hosťami z najväčšej telekomunikačnej spoločnosti na Slovensku. Po nej sa priprav na dva nadupané webináre.

Nezabudni si pripraviť svoje CV, budeš ho môcť poslať a dostať sa tak k super pracovným príležitostiam. 🔥 >>> https://bit.ly/webnocorange

🎤 Moderátor: Števo Eisele, športový redaktor, moderátor a komentátor

event
kariérne eventy
orange
nexteria
night of chances
televizia
média
business
Typ vzdelávania
Udalosť
Dátum a čas eventu
26. 10. 2021 o 18:00 (CET)
Autor
Night of Chances

Popis

🗓 PROGRAM

📍 18:00-19:00 | panelová diskusia 💬

Ako sa transformuje firma s 1200 zamestnancami? 🏢

Moderátor: Števo Eisele, športový redaktor, moderátor a komentátor

👨 Peter Ondrovič | Corporate Project Manager

🔸 Pôsobí v Orange na úseku stratégie a riadi významné strategické projekty v oblasti produktov a sietí. Venuje sa podpore programov s cieľom doručiť transformačné vízie. V spoločnosti pracuje od roku 2010, pracoval na viacerých oddeleniach v roli inžiniera platforiem a služieb a business analytika. Rád sa zapája do aktivít v oblasti podpory a rozvoja zamestnancov.

👩 Mária Michálková | Project Manager

🔸 V spoločnosti Orange Slovensko riadi projekty od roku 2015. Spolupracuje na transformačných programoch, pri rozširovaní agilných spôsobov dodávky, podieľa sa na tvorbe metodík v oblasti portfólio manažmentu a vedie odborné školenia. V minulosti sa projektovému riadeniu venovala v sfére bankovníctva.

📍 19:00-20:00 | webinár 📢

Ako sa zmenilo správanie zákazníkov počas korony? 👥

👩 Eva Kováčová | B2C Customer Care Manager

🔸Po predchádzajúcich skúsenostiach v bankovníctve a poisťovníctve je v súčasnosti zodpovedná za zákaznícky servis pre B2C zákazníkov. Jej hlavným cieľom je zlepšovanie zákazníckej podpory prostredníctvom telefonickej komunikácie, zvyšovanie zákazníckej spokojnosti a podpora predaja Orange služieb. Sama hovorí, že pôsobením na aktuálnej pozícii sa jej plní profesionálny sen – byť súčasťou medzinárodného pracovného prostredia s globálnym dosahom na kvalitu komunikácie a tým aj života ľudí.

Počas webináru bude hovoriť o tom, ako korona ovplyvnila správanie zákazníkov vo vzťahu k používaniu služieb a čo to znamenalo pre procesy v Orange.

📍 20:00-21:00 | webinár 📢

Budúcnosť televízie 📺

👨 Karol Flak | TV (Marketing) Expert

Karol je odborník v oblasti produktového a strategického marketingu a projektového manažmentu v oblasti telekomunikačných, televíznych a obsahových služieb. Má mnohoročné skúsenosti s doručovaním a marketingom inovatívnych služieb pre renomované lokálne aj globálne spoločnosti ako Orange, M7, Towercom, Xerox/ACS, LogicaCMG/CGI, Anasoft a iné. Na projekte Orange TV pracuje od roku 2017.

👨 Peter Antal | TV špecialista

Peter sa venuje 15 rokov vývoju TV platformy a video head-endu - teda kontribúcii a distribúcii televízneho signálu, TV aplikácií a služieb. Či už cez FTTH (fiber pripojenie) alebo OTT (teda satelitné pripojenie).

👨 Martin Lednár | Manažér tímu inžinierov servisných platforiem

Martin je zodpovedný za bohatý zoznam vecí, napríklad za vývoj a TV platforiem, TV aplikácií a služieb a video head-endu, loT produktov, SMS Centra, MMS Centra, prepaid platformy a ďalších servisných platforiem. Spolu s kolegami počas webináru preberú budúcnosť televízie - kde bola pred pandémiou, kde je dnes a kam smeruje.

Sleduj už 26. 10. 2021 o 18:00 na:

🔵 fb evente: https://bit.ly/Nocorange

▶️ Youtube: https://bit.ly/ytnocorange

🌎 webe: https://bit.ly/webnocorange

O autorovi

Night of Chances

Najväčšie online študentské kariérno-vzdelávacie eventy, kde sa tvojimi profesormi stanú experti z praxe. Získaš unikátne skills a dostaneš sa k super jobom v top firmách na trhu, ktoré na kariérnych portáloch nenájdeš. Vďaka programu Night of Chances každoročne prepájame tisícky mladých ľudí s eticky podnikajúcimi firmami a prispievame tak k zvyšovaniu kvality pracovného trhu a k udržaniu šikovných mladých ľudí na Slovensku.


Podobné ponuky