>
Príležitosť Úspešný Teamwork ☝️ I AMbitious

Úspešný Teamwork ☝️ I AMbitious

Študenti strednej školy, študenti vysokej školy, mladí profesionáli, učitelia, neziskové organizácie, študentské projekty
Chceš viesť tím? Správny líder tím spojuje, motivuje a snaží sa, aby dosiahol svoj cieľ. Na to, aby si bol správnym lídrom musíš najskôr pracovať sám na sebe. Zistiť čo chceš, čo ti ide a čo ťa baví. Práve tak vieš podporovať aj svojich ľudí, hľadať ich silné stránky a motivovať ich v zlepšovaní sa.
team leadership
vedenie tímu
sebarozvoj
i ambitious
Typ vzdelávania
Kurz
Autor
I AMbitious: Juraj Šimkovič

Popis

Náš lektor Juraj Šimkovič, vizionár vo vzdelávaní, školstve a animátorstve ti ukáže a vysvetlí ako na to! Juri pracoval a viedol rôzne tímy v rámci celého Slovenska. Dlhodobo sa venuje mladým ľuďom na Slovensku rásť a posúvať sa vpred.

O autorovi

I AMbitious: Juraj Šimkovič
I AMbitious je ročný, nadupaný program neformálneho vzdelávania, kde stretneš ambicióznych stredoškolákov, ako si ty a nakopneš sa vpred! Program vznikol z túžby prepájať proaktívnych študentov s inšpiratívnymi profesionálmi, ktorí im predávajú svoje osobné aj kariérne vedomosti a skúsenosti. Kvôli efektivite práce so stredoškolákmi sa zameriavame na ich rozvoj v jednotlivých krajoch a nie celoplošne pre celé Slovensko.

Podobné ponuky