>
Príležitosť Týždeň dobrovoľníctva 2023

Týždeň dobrovoľníctva 2023

Študenti vysokej školy, študenti strednej školy, mladí profesionáli, profesionáli, učitelia, neziskové organizácie, verejné inštitúcie, startupy, študentské projekty

15. ročník celoslovenskej kampane sa uskutoční v novom termíne - od 23. júna do 29. júna 2023. Týždeň dobrovoľníctva prináša možnosť vyskúšať si dobrovoľnícku prácu, spoznať výnimočných ľudí a pomôcť tam, kde je to práve potrebné.

dobrovoľníctvo
Typ vzdelávania
Udalosť
Dátum a čas eventu
23. 6. 2023 o 08:00 (CET)
Autor
Platforma dobrovoľníckych centier a organizácií

Popis

Týždeň dobrovoľníctva 2023 sa uskutoční v novom termíne, a to v dňoch 23. – 29. júna 2023. Počas týchto dní sa budete môcť zapojiť do dobrovoľníckych činností, ktoré ponúkajú jednotlivé organizácie. Pomáhať môžete pri maľovaní plota a lavičiek, sprevádzaní seniorov, príprave hier pre deti, čistení okolia, prekladoch do angličtiny, vyrábaní darčekov, doprevádzaní kapiel či distribúcií potravinovej pomoci pre ľudí v núdzi a pri ďalších rozmanitých aktivitách. 

Heslom 15. ročníka Týždňa dobrovoľníctva je ZAČNIME LETO DOBROM.

Do 31. mája 2023 sa registrujú organizácie so svojimi dobrovoľníckymi ponukami. A program pre dobrovoľníkov a dobrovoľníčky bude zverejnený 1. júna 2023.

O autorovi

Platforma dobrovoľníckych centier a organizácií

Platforma dobrovoľníckych centier a organizácií je strešnou organizáciou a pôsobí na Slovensku od roku 2011. Jej poslaním je podporovať vytváranie priaznivého prostredia pre rozvoj dobrovoľníctva na Slovensku, s cieľom byť hlasom dobrovoľníckych centier a organizácií, ktoré rozvíjajú dobrovoľníctvo, obhajovať ich potreby a záujmy a pretavovať ich do legislatívnej či celospoločenskej praxe. Svoje poslanie napĺňa prostredníctvom širokého spektra činností – advokačnej, vzdelávacej, publikačnej, výskumnej či expertíznej. Každý rok organizuje celonárodnú kampaň Týždeň dobrovoľníctva a oceňovanie Srdce na dlani.


Podobné ponuky