>
Príležitosť Student Enterprise Gate 2022

Student Enterprise Gate 2022

Študenti strednej školy, študenti vysokej školy, mladí profesionáli, profesionáli, učitelia, neziskové organizácie, verejné inštitúcie, startupy, študentské projekty

Dňa 4. apríla 2022 organizuje LEAF Academy podujatie Student Enterprise Gate, na ktorom budú súčasné aj nádejné študentské firmy prezentovať svoju prácu a výsledky.

Typ vzdelávania
Udalosť
Dátum a čas eventu
4. 4. 2022 o 10:00 (CET)
Autor
LEAF Academy

Popis

Učíme sa rozpoznávať prekážky, premieňať ich na príležitosti a naštartovať tak akýkoľvek projekt alebo vlastné podnikanie.Táto cesta je však dlhá, a tak všetky úspechy na nej chceme patrične osláviť - a to najlepšie spolu s vami.

Dňa 4. apríla 2022 organizuje LEAF Academy podujatie Student Enterprise Gate, na ktorom budú súčasné aj nádejné študentské firmy prezentovať svoju prácu a výsledky. Spolu s našimi študentmi, zamestnancami, absolventmi a partnermi školy vás pozývame - pridajte sa k nám ONLINE!

O autorovi

LEAF Academy

Sme medzinárodná internátna stredná škola v Bratislave. Našim poslaním je poskytovať vzdelanie na svetovej úrovni aktívnym študentom zo stredoeurópskeho regiónu a aj mimo neho, bez ohľadu na ich sociálno-ekonomické zázemie.


Podobné ponuky