>
Príležitosť Si na strednej? PRIHLÁS SA do I AMbitious Academy už dnes 🚀

Si na strednej? PRIHLÁS SA do I AMbitious Academy už dnes 🚀

Študenti strednej školy

🎉 Získaj prax, komunitu, nasmeruj sa a nakopni sa v ročnom programe I AMbitious Academy! Prihlásiť sa môžeš len do 30. 4. 2022 ⏰

Si stredoškolák/-čka a uvažuješ kam po škole? Alebo hľadáš nasmerovanie práve teraz? Chcel/-a by si zistiť čo by ťa bavilo, či na čo máš ozaj talent? Snažíš sa nájsť zmysel v množstve informácií okolo teba, z ktorých máš tak akurát hlavu ako melón? Rozmýšľaš aké je to získať praktické skúsenosti? Alebo by si chcel spoznať nových inšpiratívnych ľudí? Prihlás sa do I AMbitious a vyskladaj si s nami budúcnosť akú ty chceš! 

rozvojový program
prax
komunita
neformálne vzdelávanie
Typ vzdelávania
Študijná a štipendijná príležitosť
Uzávierka prihlášok
30. 4. 2022

Popis

I AMbitious Academy je komplexný, ročný program neformálneho vzdelávania v Trenčianskom, Trnavskom kraji a Košickom kraji. Do programu však chodia študenti aj z Bratislavského, Nitrianskeho, Žilinského či Prešovského kraja.

Stredoškolákom ako si ty poskytuje I AMbitious možnosť osobnostne rásť, nájsť sa, získať more praxe v top organizáciách a vyskladať si budúcnosť. Máme za sebou viac než 150 absolventov, ktorí sa vďaka programu našli, posunuli ďalej ateraz robia to, čo ich baví!

Čo zažiješ v I AMbitious Academy za 1 rok?

👉🏻 30+ profesionálnych workshopov - Aby si sa čo najviac rozvíjal samého seba a bol pripravený na projekty v praxi a následne aj na tie vlastné, naši profesionálni lektori ťa teoreticky naučia,“ako na to”. Absolvuješ workshopy kritického myslenia, radikálnej otvorenosti, prezentačných zručností, time managementu, práce v tíme, typológie osobnosti, marketingu, dizajnovania vlastnej budúcnosti a mnoho ďalšieho.

👉🏻 Projekt s neziskovkou (dobrovoľnícky projekt) - Pre rozvoj svojho charakteru sa zapájaš aj do dobrovoľníckeho projektu, ktorý si vytváraš so svojím tímom za pomoci koordinátorov. Získaš tak iný pohľad, zistíš ako funguje neziskový sektor a zbúraš svoje predsudky.

👉🏻 Projekt s krajským mestom či krajom - Chceš zmeniť niektoré veci vo verejnom sektore, no nevieš ako a najmä kto by ti mohol pomôcť? Vďaka projektu v praxi s mestom a krajom budeš s tímom z I AMbitious pracovať na konkrétnom zadaní.

👉🏻 Projekt s nadupanou firmou - V tomto projekte sa naučíš ako funguje súkromný sektor. Získaš zadanie projektu od konkrétnej firmy, na ktorom budueš s tímom pracovať, a tým pomôžeš zlepšiť daný proces vo firme. Tvoje nápady sú pre firmu naozaj prínosné!

👉🏻 Mentora či coacha podľa tvojich preferencií - Mentor je profesionál v konkrétnej oblasti, ktorej sa chceš venovať. Okrem toho ti pomáha rozvíjať  schopnosti, zistovať čo chceš študovať, čomu sa chceš v budúcnosti venovať a tvoriť zaujímavé projekty ako je aj tvoj vlastný projekt.

👉🏻 3-dňový sebarozvojový camp - Už na začiatku programu ťa nakopneme na trojdňovom, sebarozvojom campe, kde poriadne spoznáš svojich spolužiakov v programe, I AMbitious tím či sa stretneš po prvýkrát so svojím mentorom či mentorkou. Budú to 3 dni, na ktoré naozaj nezabudneš.

👉🏻 Inšpiratívne diskusie a debaty - Úspešní a inšpiratívni ľudia zo Slovenska ti budú hovoriť o svojich profesijných príbehoch od ich začiatkov až po plány do budúcna. Môžeš s nimi diskutovať a motivovať samého seba v tom, že keď naozaj chceš, všetko je možné.

👉🏻 Dobrovoľný vlastný projekt - Výstupom celého programu je práca na tvojom vlastnom projekte, s ktorým ti okrem workshopov, pomôže práve tvoj mentor. Vlastný projekt má inovovať, zlepšovať, meniť okolie a najmä posunúť ťa vpred. Uvidíš, že po roku v I AMbitious budeš pokračovať v práci na tom, čo ťa najviac baví a čo si ty sám vytvoril.

👉🏻 Komunitu, ktorá ťa nakopne vpred

Tak neváhaj, poď do toho a prihlás sa už dnes❗️ Deadline na prihlásenie je 30. 4. 2022 - Tvoja budúcnosť čaká! ⏰ Už sa na teba tešíme 👉 https://form.jotform.com/213473232664050

Viac info vrátane častých otázok nájdeš tu: https://www.iambitious.sk/i-ambitious-academy/


Podobné ponuky