>
Príležitosť Roztoč svoj sebarozvoj v Krúžkoch

Roztoč svoj sebarozvoj v Krúžkoch

Študenti vysokej školy, mladí profesionáli, profesionáli, učitelia, neziskové organizácie, verejné inštitúcie, startupy

„Ach, neviem, ako nájsť stratenú motiváciu v práci.”

„Zišli by sa mi tipy na zlepšenie vzťahov a komunikácie.”

„Hmm, ako by som mohol prispieť k znižovaniu polarizácie v spoločnosti?”

Niektoré životné situácie si vyžadujú bezpečný kruh, v ktorom sa môžeš podeliť o svoje myšlienky, prežívania či dojmy zo súkromnej aj celospoločenskej sféry. Prihlás sa do Krúžkov a staň sa kultivátorom, ktorý rozvíja seba, organizácie aj komunitu.

Čo sú LEAF Krúžky? Skupinové stretnutia v bezpečnom a úzkom kruhu členov LEAF komunity postavené na vzájomnom zdieľaní osobných aj profesných životných skúseností, situácií či zážitkov. Cieľom stretnutí je inšpirovať sa, naučiť sa komunikovať, no najmä kultivovať seba, organizácie aj komunitu. 

LEAF
sebarozvoj
vzdelávacia skupina
kultivator
záujmové krúžky
vzťahy a komunikácia
tvorenie komunit
Leadership
Typ vzdelávania
Udalosť
Dátum eventu
31. 8. 2024
Autor
Diana Čekmeová

Popis

Ako Krúžky prebiehajú?stretnutie trvá 4 hodiny a organizuje sa každý mesiac po dobu 10 mesiacovkrúžkarsku skupinu tvorí 8 – 10 profesionálov z rôznych odvetví, vekových kategórií či lokáciísedenia sú vedené vyškoleným moderátoromČo ti môžu Krúžky priniesť do života?lepšie spoznáš sám seba, čo ti pomôže rozvíjať sazískaš bezpečný priestor a komunitu ľudí, ktorí ťa budú počúvať a inšpirovať svojím zdieľanímposilníš si odvahu a sebadôveru v osobnej, pracovnej aj spoločenskej sférezlepšíš si vzťah sám k sebe aj k ostatnýmnaučíš sa ako počúvať a komunikovaťpodporíš svoj wellbeingPrihlášku do Krúžkov nájdeš TU: https://docs.google.com/forms/d/1St_DJz32opvxwWZG1wzTuxzbJtH3X3MgiMd1BzBGkJc/viewform?edit_requested=true

O autorovi

Diana Čekmeová

Diana pôsobila viac ako 13 rokov v oblasti pracovného trhu, talentu, hľadania tých správnych ľudí alebo vzdelávania a rozvoja. Niekoľko rokov poskytuje sociálne a kariérne poradenstvo. Veľmi ju napĺňa, keď vidí, ako sebapoznanie pomáha spájať ľudí, spoznávať (sa), a ako prináša realizáciu a rozvoj.

Je jej blízka téma „Slobodnej a zodpovednej firmy“ s hodnotami ako otvorená komunikácia a transparentnosť. Svoj život rada prirovnáva knihe Alica v krajine  zázrakov, ktorá denne zažívala nie ľahko pochopiteľné zážitky, aby nakoniec pochopila, že všetky viedli k úžasnej zmene.  

Verí, že Slovensko je krásna krajina, ktorú vieme spoločne rozvíjať.