>
Príležitosť RADIKÁLNA OTVORENOSŤ ☝️ I AMbitious

RADIKÁLNA OTVORENOSŤ ☝️ I AMbitious

Študenti strednej školy, študenti vysokej školy, mladí profesionáli, učitelia, neziskové organizácie, verejné inštitúcie, startupy, študentské projekty

Radikálnu otvorenosť od Kim Scottovej si osvojili ľudia v rôznych malých či veľkých spoločnostiach ako napríklad Google či Apple po celom svete.

radikálna otvorenosť
kim scott
Typ vzdelávania
Kurz
Autor
I AMbitious: Viera Tatayová

Popis

Stal sa z nej kultúrny fenomén, ktorý nachádza uplatnenie v širokom spektre ľudských vzťahov. Základom radikálnej otvorenosti je osobný záujem a priama konfrontácia. Zistíte, ako si vypýtať kritiku, aby ste boli lepší manažéri, aj ako dať druhým spätnú väzbu, ktorá im pomôže rásť. 

Pochopíte, že je dôležité chváliť, no aj kritizovať, ak treba – iba tak budete mať radi svoju prácu a ľudí, s ktorými pracujete. Vďaka radikálne otvoreným vzťahom s členmi tímu sú lídri schopní plniť tri svoje kľúčové povinnosti: 

  • Vytvoriť kultúru empatickej otvorenosti 

  • Vybudovať súdržný tím 

  • Dosahovať výsledky spoluprácou všetkých 

Témou radikálnej otvorenosti ťa prevedie naša lektorka, Vierka Tatayová, Martinusáčka telom aj dušou, no taktiež srdcom tímová coachka a lektorka v I AMbitious.

O autorovi

I AMbitious: Viera Tatayová

Vierka je certifikovaná koučka, ktorá pôsobí v Martinuse. Svojim klientom pomáha vidieť a tvoriť najlepšie možné alternatívy v ich pracovných aj súkromných roliach. Posmeľuje ich v presvedčení, že meniť veci je možné a že to máme všetci vo svojich rukách. Taktiež je tímovou coachkou, lektorkou a mentorkou v I AMbitious.

Podobné ponuky