>
Príležitosť Projekt Softskills

Projekt Softskills

Študenti strednej školy, študenti vysokej školy, mladí profesionáli, verejné inštitúcie, neziskové organizácie, učitelia, profesionáli, študentské projekty, startupy

Máš pocit, že na nič nemáš čas a chýba Ti dobrý time management? Prichytil si sa pri nekonečnom scrollovaní sociálnymi sieťami a prokrastinácia sa stáva Tvojou hlavnou pracovnou činnosťou? Chceš sa zlepšiť v komunikácii a vedieť ako znieť sebavedome?

Pre témy ako sú tieto, je tu Projekt Soft Skills! Projekt soft skills začal pred ôsmimi rokmi v Košiciach, no aktuálne sa vďaka jeho praktickému zameraniu, školiteľom, ktorý sa prácou s jemnými zručnosťami živia a verejne známym partnerom presadil a je jednotkou vrámci dostupného vzdelávania sa v oblasti osobného rozvoja. Projekt už niekoľko rokov beží ako polročný projekt v maturitných ročníkoch na takmer každej strednej škole a v roku 2024 dáva možnosť aj širšej verejnosti zapojiť sa do skrátenej verzie tohto projektu.

Projekt prebieha pod krídlami neziskovej organizácie Softskills n.o. a trvá 13 týždňov. Každý týždeň predstavuje 1 tému z oblasti osobného rozvoja a skupiny sa stretávajú na platforme Zoom.

Leadership
Vzdelávanie
jemnezrucnosti
time management
soft skills
Typ vzdelávania
Kurz
Autor
Lektori sú ľudia z praxe, často sú to ľudia kt. podnikajú a svoje Softskillove zručnosti majú priamo zo skúsenosti.

Popis

Investícia do seba, pre hodnotnejší život

Paretovo pravidlo hovorí o tom, že 80% ľudí je priemerných a 20% ľudí je, nejakým spôsobom odlišných od priemeru. Zaujímavé je ale to, že rozhodnutie, do ktorej skupiny budeme patriť, nemôže urobiť nik iný, len my sami.
A toto rozhodnutie robíme každý deň.

O autorovi

Lektori sú ľudia z praxe, často sú to ľudia kt. podnikajú a svoje Softskillove zručnosti majú priamo zo skúsenosti.
  • Za myšlienkou projektu Softskills stojí a teda aj jeho zakladateľom je Ing. Lukáš Hromják. Lukáš Hromják podniká dnes už 19. rok a má dlhodobo vybudovanú výbornú reputáciu vo svojej brandži.


Podobné ponuky