>
Príležitosť Podnikateľský mindset vo vede ⎸Diskusia s absolventmi Lifbee Academy

Podnikateľský mindset vo vede ⎸Diskusia s absolventmi Lifbee Academy

Študenti vysokej školy, mladí profesionáli

Ako môžem rozvíjať podnikateľské zručnosti, ak som vedec a študent alebo mladý profesionál?

Čo mi môže dať skúsenosť s procesom podnikania vo vede do mojej budúcej kariéry a života?

Vo štvrtok 21.4. o 18:30 v priestoroch Coworku Nová Cvernovka sme si pre teba pripravili diskusiu na tému podnikateľský mindset vo vede, ktorý ponúka iný pohľad na získavanie skúsenosti pre tvoju budúcu kariéru. Budeme diskutovať s absolventmi biotechnologického vzdelávacieho programu so zameraním na spoločensky zodpovedné podnikanie, ktorí si prešli procesom skladania nápadu, prieskumu trhu, vedeckých teórií, až po prezentovanie pred investormi a riaditeľmi úspešných firiem.

Registrácia je zdarma! :)

podnikanie
biológia
vzdelávanie
Typ vzdelávania
Udalosť
Dátum a čas eventu
21. 4. 2022 o 18:30 (CET)
Autor
Lifbee Academy

Popis

Zvyčajne počúvame rady o rozbiehaní biznisu a biznis skúsenostiach od úspešných riaditeľov/riaditeliek firiem s dlhoročnými skúsenosťami. Ale ako tieto výzvy vnímajú študenti a absolventi? Ako vnímajú prepojenie zručností z rôznych odborov oni, a čo znamená pre nich podnikateľský mindset?


V tejto diskusii sa pre zmenu budeme pýtať študentov univerzít, Ph.D. študentov, a pracujúcich, ktorí úspešne pokračujú so svojím nápadom, ktorý rozbehli v Lifbee Academy, a chcú ho priniesť na trh.

Opýtame sa ich aj na:

  • Prečo sa prihlásili do Lifbee Academy

  • Aká bola ich cesta k aktuálnemu produktu z pohľadu vedeckého a biznisového riešenia

  • Aké skills sú podľa nich dôležité pre budúceho podnikateľa

  • Čo u nich vzbudilo podnikateľský mindset

  • Aké to bolo prezentovať svoj projekt pred úspešnými CEOs firiem a dostať od nich kritický feedback

  • Aké sú ich plány do budúcna

️Zabezpeč si miesto a registruj sa na event zadarmo na: www.eventbrite.com/e/podnikatelsky-mindset-vo-vede-diskusia-s-absolventmi-lifbee-academy-registration-313509063047

Okrem diskusie nás na tomto osobnom podujatí čaká:
Predstavenie Lifbee Academy a Q&A so zakladateľmi Simonou Veselou a Matejom Heldom, kde budeš mať možnosť zistiť všetko o Lifbee Academy a jeho fungovaní.


Skvelý networking, kde máš možnosť spoznať nových ľudí a pokecať o možnostiach rozvoja nielen v biotech komunite.

Tešime sa na Teba!

O organizátorovi:
Lifbee Academy je vzdelávací program spojený s inovačným inkubátorom, ktorý prináša unikátnu skúsenosť pre mladých ľudí z oblasti vedy, biznisu, IT alebo dizajnu. V Lifbee Academy spájame témy podnikania a biotechnológií, ktoré aplikujeme na oblasť ľudského zdravia a environmentálnych výziev.
__________________________

Prihlás sa do unikátneho vzdelávacieho programu Lifbee Academy na www.lifbee.com/lifbee-academy a pošli svoju prihlášku už dnes!


O autorovi

Lifbee Academy

Lifbee Academy je vzdelávací program spojený s inovačným inkubátorom, ktorý prináša unikátnu skúsenosť pre mladých ľudí z oblasti vedy, biznisu, IT alebo dizajnu. V Lifbee Academy spájame témy podnikania a biotechnológií, ktoré aplikujeme na oblasť ľudského zdravia a environmentálnych výziev.


Podobné ponuky