>
Príležitosť Online Webinár: Ako naštartovať kariéru v IT od nuly

Online Webinár: Ako naštartovať kariéru v IT od nuly

Študenti vysokej školy, študenti strednej školy, mladí profesionáli, profesionáli, učitelia, startupy, študentské projekty

Čo prinesie budúcnosť a aké vedomosti sa ti oplatí získať, aby si si v budúcnosti našiel/la prácu? Pripoj sa na našu online udalosť, kde sa dozvieš viac o možnostiach, ako naštartovať svoju kariéru v IT a o našej 100% záruke sprostredkovania práce po absolvovaní kurzu.

vzdelávanie
IT
Typ vzdelávania
Udalosť
Dátum a čas eventu
19. 10. 2022 o 18:00 (CET)

Popis

Štúdium v našom kurze pre mladých vývojárov si vyžaduje obrovské nasadenie. Mesiace intenzívneho štúdia v úplne novom odbore a začatie novej kariéry prichádzajú s nespočetnými výzvami a prekážkami, ktoré je potrebné prekonať.

Každý pred takýmto dôležitým rozhodnutím rád starostlivo zváži svoje možnosti. Preto sa snažíme, aby sme ti pred každým obdobím registrácie a začiatkom kurzu ponúkli dostatok príležitostí stretnúť sa s nami a položiť prípadné otázky.

‍Je vôbec možné zmeniť kariéru online? Ako funguje záruka 100% zamestnania? Môžem zaplatiť školné až vtedy, keď si nájdem novú prácu?

Pripoj sa k nám a získaj všetky odpovede počas online informačného stretnutia. Na účasť potrebuješ iba stabilné pripojenie internetu a registráciu prostredníctvom webu: www.greenfoxacademy.sk

Všetky informácie a odkaz na udalosť budú zaslané na tvoj email.


Podobné ponuky