>
Príležitosť Nexteria Global HUB

Nexteria Global HUB

Študenti vysokej školy, mladí profesionáli, profesionáli

Hľadáš nadupané vzdelávacie aktivity, kvalitné ponuky práce na Slovensku, príležitosti na networking a skvelú komunitu aktívnych mladých ľudí?

vzdelávanie
zahraničie
komunita
kariéra
networking
Typ vzdelávania
Kurz
Autor
Nexteria Global

Popis

Pomáhaj Slovensku aj zo zahraničia! Hľadáš nadupané vzdelávacie aktivity, kvalitné ponuky práce na Slovensku, príležitosti na networking a skvelú komunitu aktívnych mladých ľudí?

Nexteria Global HUB je online vzdelávací program, ktorý ti počas 1 mesiaca ponúkne rôzne aktivity, z ktorých každá ti umožní sa osobnostne posunúť vopred, získať zručnosti cez workshopy, prepojiť sa s firmami alebo neziskovkami na Slovensku a touto cestou pomôcť Slovensku aj zo zahraničia. Vďaka HUB aktivitám môžeš objaviť atraktívne stáže či absolventské pozície na Slovensku a získať network inšpiratívnych slovákov z celého sveta.

Zapojením sa do skupiny sa ocitneš v komunite motivovaných ľudí, ktorých zaujímajú podobné veci - či už je to environmentálna politika alebo kariéra vo verejnej správe. Po úspešnom absolvovaní HUBu získaš certifikát spolu s prístupom na platformu za symbolický mesačný poplatok, kde sa môžeš aj naďalej zapájať do otvorených diskusií. 

Ak ťa zaujíma dianie na Slovensku alebo by si sa rád vrátil/a do svojej rodnej krajiny, HUB je práve pre teba.

Najbližší HUB štartuje 1. júna a aktivity budú prebiehať online vo večerných hodinách.

Viac info na http://nexteria.sk/global/

O autorovi

Nexteria Global

Nexteria Global je nezisková organizácia, ktorá vytvára zahraničnú komunitu slušných a schopných mladých Slovákov a inšpirujeme ich k návratu domov aby jedného dňa na kľúčových pozíciách na Slovensku boli slušní a schopní ľudia. Medzi hlavné aktivity Nexterie Global patria kariérno-vzdelávacie eventy Night of Chances ako aj diskusie a socializačné aktivity pre študentov v zahraničí.


Podobné ponuky