>
Príležitosť Nexteria Global HUB

Nexteria Global HUB

Študenti vysokej školy, mladí profesionáli

Nexteria Global HUB ti počas 2 mesiacov ponúkne rôzne aktivity, z ktorých každá ti umožní sa osobnostne posunúť vopred, získať zručnosti cez workshopy, prepojiť sa s firmami alebo neziskovkami na Slovensku a touto cestou pomôcť Slovensku aj z ďalekého zahraničia.

vzdelávanie
zahraničie
štúdium v zahraničí
návrat na slovensko
networking
pracovné príležitosti
komunita
Typ vzdelávania
Kurz
Autor
Nexteria Global

Popis

Nexteria Global otvára HUB pre Slovenky a Slovákov v zahraničí. Pridaj sa k nám a pomáhaj s nami Slovensku aj zo zahraničia! Ak ťa zaujíma dianie na Slovensku alebo by si sa rád vrátil do svojej rodnej krajiny, HUB je práve pre teba. Čakajú ťa nadupané vzdelávacie aktivity, kvalitné ponuky práce na Slovensku, networking v rámci skupinových diskusií a skvelá komunita aktívnych mladých ľudí. Vďaka HUB aktivitám sa môžeš angažovať na Slovensku aj zo zahraničia, objaviť atraktívne stáže či absolventské pozície na Slovensku a získať inšpiratívny network z celého sveta.

Nové kolo HUB bude prebiehať od 1.2.2022 až 31.3.2022. Prihlás sa do 31.1. 23:59!

O autorovi

Nexteria Global

Nexteria Global je nezisková organizácia, ktorá vytvára zahraničnú komunitu slušných a schopných mladých Slovákov a inšpirujeme ich k návratu domov aby jedného dňa na kľúčových pozíciách na Slovensku boli slušní a schopní ľudia. Medzi hlavné aktivity Nexterie Global patrí rozvojový program Nexteria Global HUB a kariérno-vzdelávacie eventy Night of Chances ako aj diskusie a socializačné aktivity pre študentov v zahraničí.

Nexteria Global patrí pod Nexteriu, ktorá podporuje rozvoj aktívnych mladých ľudí na Slovensku už 12 rokov.


Podobné ponuky