>
Príležitosť Marketing: Chceš zaujať vo svete a získať si srdcia ľudí?

Marketing: Chceš zaujať vo svete a získať si srdcia ľudí?

Študenti strednej školy, študenti vysokej školy, mladí profesionáli, startupy, študentské projekty

V tejto epizóde sa dozviete, ako marketing môže pomôcť vášmu startupu sa presadiť na trhu v reálnom svete.

vzdelávanie
inovácie
start-up
marketing
Typ vzdelávania
Kurz
Autor
Marco a Samo

Popis

Ako si získať srdcia ľudí a uspieť v biznise?

V tejto epizóde sa dozviete, ako marketing môže pomôcť vášmu startupu uspieť. Porozprávame sa o tom, ako vytvoriť silnú značku, ako osloviť cieľovú skupinu a ako dosiahnuť, aby sa ľudia o vašom produkte alebo službe dozvedeli.

Rozprávali sme sa aj o tom, že demografia cieľovej skupiny vôbec nemusí zaručiť záujem o náš produkt a prečo sa oplatí zamerať skôr na pocity, nálady a priebeh dňa našich potencionálnych zákazníkov.

Pozrieme sa na to, ako marketing môže byť nástrojom na motiváciu a inšpiráciu ľudí. Budeme sa rozprávať aj o tom, ako vytvoriť pridanú hodnotu pre svojich zákazníkov a ako si získať ich dôveru.

Ak chcete vedieť, ako sa stať úspešným podnikateľom, vypočujte si našu epizódu o marketingu.

#marketing #biznis #startup #podnikanie #cielovaskupina #strategia #biznisfactchecked

O autorovi

Marco a Samo

Marco je technik a hlavne programátor telom i dušou. Zároveň pracuje aj spolu so svojím tímom na platforme pre ľudí, ktorí si radi vídu von ale hľadajú program, že čo by radi robili. Vďaka tomuto projektu sa dostal do startup ekosystému a odprezentoval ho už aj pred investormi a inými podnikateľmi.

Samo je netechnik, zameraný predovšetkým na produktovú líniu a predaj v rámci jeho startupu, ktorý ma za cieľ budovať najbezpečnejšie online miesto na inzerovanie vecí. Rád sa zameriava na psychologickú stránku používania produktov a monitorovanie a analyzovanie správania užívateľov.


Podobné ponuky