>
Príležitosť Lifbee Academy - biznisovo-vzdelávací program pre inovátorov a vedcov

Lifbee Academy - biznisovo-vzdelávací program pre inovátorov a vedcov

Študenti vysokej školy, mladí profesionáli

Lifbee Academy je 8 mesačný online vzdelávací program pre mladých ľudí z oblasti vedy, biznisu, IT, alebo dizajnu. Naučíš sa ako sa rodia biotech projekty a zažiješ spoluprácu v tíme inovátorov.

Zameriavame sa na hľadanie riešení v oblasti problémov životného prostredia a ľudského zdravia. Získaš prax pri projektoch, ktoré riešia skutočné problémy.

Program umožňuje interdisciplinárnu spoluprácu vysokoškolákov a mladých profesionálov zo všetkých univerzít. Aplikuj vedeckú technológiu do praxe. 

Prihlášku si môžeš podať do 19.5. na www.lifbee.com

inovácie
vzdelávanie
podnikanie
biotechnológie
Typ vzdelávania
Kurz
Autor
V Lifbee Academy sa stretneš s mnohými lektormi a odborníkmi z priemyslu. Jednou z nich je napríklad Liliana Berezkinová, Martina Lutterová alebo Peter Dendis.

Popis

Dozvieš sa kvalitné informácie a aplikuješ ich v praxi

Pripravili sme mix dôležitých tém z oblasti biotechnológií, regulácií, vývoja produktu, marketingu a tímovej spolupráce, z ktorých poznatky využiješ pri tvorbe produktu. 

Čaká ťa množstvo prednášok a workshopov s odborníkmi z praxe, ktorí ti odovzdajú svoje know-how. Následne získané poznatky využiješ pri tvorbe vlastného projektu. Počas projektovej časti budeš získať spätnú väzbu a konzultovať projekt so skúsenými mentormi.

Fungujeme na princípe interaktívnej spolupráce. Program beží online, vieš sa pohodlne pripojiť odkiaľkoľvek. 1x do mesiaca sa stretávame osobne, ale ak zrovna vtedy nemôžeš pricestovať, vieš sa pripojiť online.

Vďaka dnešným online komunikačným nástrojom sme pripravení na všetko. Vieme ti sprostredkovať kvalitných prednášajúcich z celého sveta, ktorí ti odovzdajú svoje skúsenosti. Venuj 2-3 večery týždenne sebarozvoju pre tvoju budúcnosť.

Témy so skutočným dopadom 

Získaš reálne zadanie, aby si prišiel/prišla s tvojim originálnym biotech nápadom. Spolu s tímom budeš pracovať na vlastnom projekte počas štyroch intenzívnych mesiacov.

Vypracovaný projekt spoločne odprezentujete odborníkom a firmám. Získaš konštruktívnu spätnú väzbu na využiteľnosť nápadu. Budeš pracovať na zadanej téme v jednom z dvoch labov. Víťazný tím z oboch labov, získa BioInnovation Award by Dedoles a finančnú podporu 5000 Eur na rozvoj nápadov.

Prihlášku si môžeš podať do 19.5. na www.lifbee.com

O autorovi

V Lifbee Academy sa stretneš s mnohými lektormi a odborníkmi z priemyslu. Jednou z nich je napríklad Liliana Berezkinová, Martina Lutterová alebo Peter Dendis.

Liliana Berezkinová

Spoluzakladateľka Pipette and Chart, podnikateľka v oblasti rozvíjajúcich sa technológií a transferu technológií

Peter Dendis

Inovátor a sériový podnikateľ v oblasti digitálnych technológií

Martina Lutterová

Odborníčka na life sciences s viac ako 16 ročnými skúsenosťami vo vývoji liečiv


Podobné ponuky