>
Príležitosť Lessons Learned zo zahraničných spoločností budúcnosti s Marekom Rosom

Lessons Learned zo zahraničných spoločností budúcnosti s Marekom Rosom

Študenti strednej školy, študenti vysokej školy, mladí profesionáli, profesionáli, neziskové organizácie, verejné inštitúcie, startupy

Zaujíma vás proces zmien v inovatívnych zahraničných firmách, ktoré založil úspešný Slovák Marek Rosa? Vypočujte si diskusiu so CEO a CTO viacerých firiem budúcnosti, ktoré rozvíjajú vývoj umelej inteligencie, Marekom Rosom.

drivingchange
riadenie zmeny
AI
Typ vzdelávania
Kurz
Autor
Hosť: Marek Rosa, CEO GoodAI & Keen Software House / Moderátor: Branislav Kleskeň, spoluzakladateľ GROWNi.sk & CEO LEAF

Popis

Vypočujte si diskusiu so CEO a CTO viacerých firiem budúcnosti, ktoré rozvíjajú vývoj umelej inteligencie, Marekom Rosom. Zistíte viac o tom, ako prechádzal z pozície programátora do vedúcej role, ako nastavovali firemnú kultúru, rozvíjali a rozvíjajú produkty budúcnosti či ako Marek vníma etické dilemy vo firme a v téme AI.

Počúvajte podcast na:

Spotify

SoundCloud


Tvor inovatívne zmeny aj ty, nájdi si job, mentora či pomáhaj projektom na www.growni.sk.

O autorovi

Hosť: Marek Rosa, CEO GoodAI & Keen Software House / Moderátor: Branislav Kleskeň, spoluzakladateľ GROWNi.sk & CEO LEAF

Marek Rosa je CEO a CTO spoločnosti GoodAI, spoločnosti zaoberajúcej sa všeobecným výskumom a vývojom umelej inteligencie. Taktiež je CEO a zakladateľ spoločnosti Keen Software House, najlepšieho nezávislého štúdia na vývoj hier, ktorý je známy svojím bestsellerom Space Engineers (ktoré predalo viac ako 4 milióny kópií). Obe spoločnosti sídlia v Prahe. Marek sa už od detstva zaujímal o umelú inteligenciu. Svoju kariéru začal ako programátor a neskôr prešiel na vedúcu pozíciu. Po úspechu softvéru Keen Software House, bol schopný financovať GoodAI, svoju novú spoločnosť, ktorá sa zaoberá výskumom AI - budovaním umelej inteligencie na úrovni ľudí. Spoločnosť GoodAI bola založená v januári 2014 s investíciou od Mareka vo výške 10 miliónov dolárov, ktorá teraz má viac ako 30 výskumných vedcov, inžinierov a konzultantov pracujúcich v rôznych divíziách. V tejto dobe Marek rozvíja firmu Space Engineers a taktiež vedie každodenný výskum a vývoj na rekurzívnej všeobecnej architektúre AI založenej na sebazdokonaľovaní - Badger.

Pre viac noviniek:

Space Engineers: www.SpaceEngineersGame.com

Keen Software House: www.keenswh.com

Medieval Engineers: www.MedievalEngineers.com

GoodAI: www.GoodAI.com

General AI Challenge: www.General-AI-Challenge.org


Podobné ponuky