>
Príležitosť LEPŠIE: Cesta (nie) je cieľ

LEPŠIE: Cesta (nie) je cieľ

Študenti vysokej školy, mladí profesionáli, profesionáli

Pozývame ťa na ďaľšiu živú a livestream diskusiu zo série Lepšie. Tentokrát o tom, ako si stanoviť svoj profesionálny cieľ a ako zdolávať cestu, ktorá ťa k nemu povedie. Naši hostia, ktorí už vo svojej kariére dosiahli výrazné míľniky, ti priblížia svoje skúsenosti a zodpovedia tie najpálčivejšie otázky. Zaregistruj sa a chyť si svoje miesto!

vízia
leadership
stanovovanie si zmysluplných cieľov
vzdelávanie
sebarozvoj
Typ vzdelávania
Udalosť
Dátum a čas eventu
15. 2. 2023 o 18:30 (CET)

Popis

Hovorí sa, že pri dosahovaní osobných aj pracovných cieľov je dôležité tešiť sa a užívať si aj sprievodnú „jazdu”. Niektorí veria, že práve cesta je tým cieľom. Iní sú presvedčení, že bez toho, aby sme sami vedeli, čo vôbec chceme, bude akýkoľvek rast obtiažny.

Ako si ujasniť, čo je pre teba ten správny cieľ? Ako si nastaviť krátkodobé a dlhodobé méty? Ako čeliť prekážkam pri ich dosahovaní, zostať flexibilný/á, ak ich treba zmeniť, a navyše sa z toho celého nezblázniť?

V našej diskusii ti svoj pohľad prinesú Rado Chalupka a Michal Meško, s ktorými budeme hovoriť aj o tom, aké je doležité mať v živote tých správnych mentorov. Diskusiu bude viesť Veronika Cifrová Ostrihoňová.

Rado Chalupka v rámci programu Teach for Slovakia pôsobil na ZŠ Ľudmily Podjavorinskej na Luníku IX., kde pôsobí i talentovaný detský spevácky zbor Deviatkakere čhave. Vyzbierané vstupné bude venované na podporu fungovania tohto zboru.


Podobné ponuky