>
Príležitosť Ladies' Coding Night - Online workshop + diskusia

Ladies' Coding Night - Online workshop + diskusia

Študenti strednej školy, študenti vysokej školy, mladí profesionáli

Čaká ťa skvelý večer určený pre všetky dievčatá a ženy, ktoré si chcú skúsiť základy kódovania a stretnúť sa s inšpiratívnymi ženami z IT odboru. Stretneme sa 14.09. 2022 o 18:00. Registrácia je bezplatná.

Tešíme sa na teba!

workshop
programovanie
vzdelavanie
ženy v it
Typ vzdelávania
Udalosť
Dátum a čas eventu
14. 9. 2022 o 18:00 (CET)
Autor
Green Fox Academy

Popis

Vedeli ste, že prvým programátorom, teda skôr programátorkou, bola žena? Dnes u nás ženy tvoria bohužiaľ iba jednu desatinu všetkých pracovníkov v IT odbore. My ale veríme, že ženy sú rovnako dobré programátorky ako muži. Preto sa tešíme na všetky dámy, ktoré si chcú vyskúšať základy programovania v JavaScripte a zažiť s nami jedinečnú atmosféru Ladies’ Coding Night.

V rámci Ladies’ Coding Night budeš mať možnosť stretnúť sa s našimi bývalými študentkami, ktoré sa s tebou podelia o skúsenosti nielen z kurzu v Green Fox Academy, ale aj zo svojho súčasného pracovného života a kariéry v IT sektore. Tešiť sa môžeš aj na ďalšie inšpiratívne ženy z IT odboru.

Počas workshopovej časti sa zameriame na základy jazyka JavaScript. Začneme od jednoduchých konceptov, ktoré si vysvetlíme na krátkych príkladoch a následne si otestuješ svoje znalosti na praktickom cvičení. K jednotlivým cvičeniam budeš mať prístup aj po workshope.

Akcia je určená pre teba ak:

Si žena a chceš si vyskúšať programovanie (žiadne predošlé znalosti nie sú potrebné)

Chceš stretnúť podobne naladených ľudí a užiť si večer s Green Fox Academy

Zaujímaš sa o možnosť zmeny kariéry a potrebuješ radu alebo máš otázky ohľadom našich kurzov

Tešiť sa na teba budú:

Pavla Araudo, Head of Education, Green Fox Academy

Lucie Yarish, Študentka, Green Fox Academy

Barbora Wachtlová, COO, Green Fox Academy

Amy Hriadelová, Mentorka Green Fox Academy

Prihlásiť sa môžeš tu: Ladies' Coding Night | Green Fox Academy

O autorovi

Green Fox Academy

Spoločnosť Green Fox Academy (GFA) bola založená v roku 2015 v maďarskej Budapešti, kde sa veľmi rýchlo stala jednotkou na trhu. Doteraz jej kurzy programovania absolvovalo viac ako 1700 študentov a má viac ako 100 partnerských firiem, akými sú Accenture, Luigi's Box, Rohlík, mib:con, ČSOB a mnohé ďalšie. Od druhej polovice roku 2020 funguje aj na Slovensku. Viac informácií nájdete na www.greenfoxacademy.sk.


Podobné ponuky