>
Príležitosť Kurz kariérneho rozvoja miniKAIROS

Kurz kariérneho rozvoja miniKAIROS

Študenti strednej školy, študenti vysokej školy, mladí profesionáli

Ponúkame ti program, kde počas 10 týždňov absolvuješ rôzne zaujímavé workshopy. Každý z nich je zvolený tak, aby ti pomohol prekonať prekážky pri hľadaní správnej životnej cesty.

výber kariéry
stredoškoláci
silné stránky
prezentačné zručnosti
mbti typológia
podnikanie
soft skills
vzdelávanie
kurz
kariérne poradenstvo
osobný rozvoj
certifikát
mentoring
Typ vzdelávania
Kurz
Autor
Kariérna akadémia

Popis

Chceš prelomiť stereotypy a objaviť svoje poslanie? Pridaj sa do nášho kurzu, kde ťa čaká 10 týždňov plných dobrodružstva a motivácie. Zúčastni sa série interaktívnych workshopov a jedinečných prednášok od lektorov, ktorí ti prezradia, ako sa vymaniť z tlaku spoločnosti a nájsť svoju vlastnú cestu. Spoznáš zaujímavých ľudí, ktorí ti ukážu, ako prekonať strach a pochybnosti pri výbere budúcej kariéry. Nechaj sa uniesť na vlnách zmien a rebelstva.

🗺️ Miesto konania: Bratislava

💵 Cena: 10€ x 11 workshopov = 110€

⏰ Trvanie programu: 6.4. - 8.6.2024 vždy v pondelky (úvodný a záverečný teambuilding v soboty)

📊 Vek účastníkov: 17 - 26 rokov 

🗓️ Dôležitý termín: Prihlás sa do 24.3.2024 a zaži nezabudnuteľnú cestu plnú poznania, kreativity a motivácie!

🌟10 týždňov 🌟 kariérne aktivity 🌟 mentor 🌟 komunita 🌟 interaktívne workshopy 🌟 jedinečné prednášky 🌟

Ak nevieš akým smerom sa v živote vybrať, tak si tu správne. Možno aj ty, ako mnoho mladých ľudí, pociťuješ zúfalstvo a úzkosť, pretože musíš spraviť dôležité životné rozhodnutie o tvojej budúcnosti bez akejkoľvek podpory. Avšak nezúfaj, nie si v tom sám/a. Práve pre teba sme vytvorili kurz miniKAIROS. Našim cieľom je pomôcť ti ujasniť si predstavy o tvojej vlastnej budúcnosti, aby si mohol/a urobiť sebavedomé rozhodnutie smerom ku kariére, ktorá ťa bude napĺňať.

Program je limitovaný a vyberáme len 20 účastníkov, neváhaj preto a zaisti si svoje miesto už teraz. Prihlás sa ešte dnes a staň sa aj ty súčasťou kariérnej revolúcie!

Viac info o jednotlivých workshopoch a prihlášku nájdeš na našej stránke.

O autorovi

Kariérna akadémia

Naším cieľom je, aby každý mladý človek vedel v čom je dobrý, poznal svoje poslanie a mal znalosť o tom aké konkrétne kroky musí podniknúť, aby získal svoju vysnívanú prácu, ktorú bude mať rád a bude ho napĺňať. Toto poslanie napĺňame cez vzdelávanie študentov, ktorí sú v období hľadania svojho životného poslania, pomocou poskytovania praxe v medzinárodných a národných spoločnostiach a realizácie aktivít zameraných na karierny rast.


Podobné ponuky