>
Príležitosť Kurz Junior programátora/ky

Kurz Junior programátora/ky

Študenti strednej školy, študenti vysokej školy, mladí profesionáli, profesionáli, učitelia, verejné inštitúcie, startupy, študentské projekty

Chceš sa naučiť programovať od nuly? V kurze Junior programátora/ky ťa naučíme programovať za 5 mesiacov, a to v rámci Super intenzívneho kurzu. Ak ti viac vyhovuje menej intenzívna forma štúdia, kariéru v IT môžeš naštartovať za 10 mesiacov vo Večernom/víkendovom kurze, ktorý aj zvládneš popri práci.

greenfoxacademy
kurz
programovanie
programovanieodnuly
IT
Typ vzdelávania
Kurz
Autor
Green Fox Academy

Popis

O autorovi

Green Fox Academy

💚 Kurzy od Junior programátora si vybralo už viac ako 2200 študentov

👍🏻 90% našich absolventov pracuje v IT

🗓️ Naštartuj kariéru v IT od nuly už za polroka

🤑 Za školné môžeš zaplatiť vo viacerých splátkach

CHCEŠ SA NAUČIŤ PROGRAMOVAŤ OD NULY? 🚀

V kurze Junior programátora/ky ťa naučíme programovať za 5 mesiacov, a to v rámci Super intenzívneho kurzu. Ak ti vyhovuje menej intenzívna forma štúdia, kariéru v IT môžeš naštartovať za 10 mesiacov vo Večernom/víkendovom kurze, ktorý aj zvládneš popri práci.  

🤖 Základy programovania sa naučíš v Jave a v druhej polovici kurzu si prehĺbiš svoje znalosti v rámci Back-endu, Full-stacku alebo Dátového inžinierstva.

👨🏻‍🏫 Čakajú ťa hodiny vedené naživo s mentorom, na ktoré sa môžeš pripojiť odkiaľkoľvek. Automaticky sa staneš súčasťou nášho programu na podporu kariéry a získaš 100% garanciu, že sa ti podarí nájsť prácu v IT

🤩 S tým, aby si bol pripravený na pracovný pohovor po skončení kurzu, ti pomôžu naši psychológovia. V bootcampe ťa čakajú totiž aj tréningy mäkkých zručností a možnosti koučingu. 

👨🏻‍🎓 Príbehy našich študentov, ktorým sa podarilo zmeniť kariéru spolu s Green Fox Academy nájdeš na tomto odkaze

💡 Záznam z nášho online webináru, kde získaš všetky informácie o kurzoch, nájdeš aj na našom Youtube.


Podobné ponuky