>
Príležitosť Kompas

Kompas

Študenti vysokej školy, mladí profesionáli

Organizácia FGE ti predstavuje nový projekt KOMPAS, ktorý je zlúčením projektov Wake Up, Lady Up a Lead Up. 

Ak hľadáš spôsob ako sa posunúť vpred vo svojom osobnom a profesionálnom živote, si na správnom mieste! 

Projekt Kompas je 8 mesačný projekt nabitý podujatiami, workshopmi, návštevami firiem, kariérnym poradenstvom a networkingom. Všetky tieto aktivity sú tu pre teba, aby sme ťa podporili pri hľadaní tvojej cesty. Sme presvedčení, že každý z nás môže dosiahnuť viac a my chceme byť pri tvojom putovaní s tebou. 

vzdelávanie
mentoring
networking
kariérne poradenstvo
Typ vzdelávania
Kurz

Popis

KO FUNGUJE KOMPAS?

KOMPAS je kombinácia najefektívnejších formátov vzdelávania, ktoré vyplývajú z našich dlhoročných skúseností. Tieto formáty voláme MODULY.

Moduly „eventy“ a „mentoring“ sú základným a prvým krokom na tvojej ceste s KOMPASom. Tieto moduly sú určené pre všetkých účastníkov a pomôžu ti vykročiť z komfortnej zony a rozvinúť tvoje zručnosti. Každý účastník bude mať na výber vybrať si medzi modulom „kariérne poradenstvo“ alebo „networking“.

Vybraný modul sa pre teba stáva záväzným. Neboj sa! V prípade veľkého záujmu sa môžeš zúčastňovať aj na druhom module.

EVENTY: Budeš súčasťou rôznych eventov, vrátane víkendových stretnutí, ktoré ťa povzbudia vyjsť z komfortnej zóny a budovať nové zručnosti. Neformálne eventy sú zamerané na získanie rôznych skills.

MENTORING: Máš možnosť získať si mentorov, ktorí ti pomôžu pri osobnom a profesionálnom raste. Výhodou nášho projektu je to, že sa ti pokúsime nájsť mentra, ktorý je vhodný PRÁVE pre TEBA.

KARIÉRNE PORADENSTVO: Naši odborníci ti poskytnú praktické rady týkajúce sa kariéry, vrátane tvorby CV, motivačných listov a navštívime rôzne firmy. Spoločne budeme riešiť, čo je tvoja správna cesta.

NETWORKING: Budeš mať príležitosť spoznať zaujímavých ľudí a budovať užitočné kontakty na našich networkingových udalostiach. Nikdy nevieš, či vďaka mentoringu nepríde nová pracovná ponuka!

Viac informácii nájdeš na: FGE SK | Kompas (futuregenerationeurope.eu)


Podobné ponuky