>
Príležitosť Kiraton 2023
ZÁZNAM

Kiraton 2023

Študenti vysokej školy, mladí profesionáli, profesionáli, učitelia, neziskové organizácie, verejné inštitúcie, startupy, študentské projekty

Predstavujeme 24h hackathon KIRATON 2023

POZOR - prihlasovanie už čoskoro končí!

Máš hlavu plnú nápadov a chuť meniť veci k lepšiemu? Prihlás sa do 3. ročníka krajského 24h hackathonu KIRATON - krajský hackathon, ktorý bude tentokrát venovaný téme podpory a rozvoja dobrovoľníctva.

Príď nám už 22.-23. septembra 2023 do Elektrárňa Piešťany pomôcť nájsť to správne riešenie, aby sme mohli náš kraj spoločne meniť na lepšie miesto pre život. Prihlásiť sa môžeš ako jedinec, ale aj ako tím s aspoň 3 členmi. Výherný projekt získa okrem ceny 2500 € aj možnosť participatívneho rozpočtu 10 000 €. Viac na: http://www.kiraton.sk

KIRATON organizuje Krajská inovačná rozvojová agentúra spolu s Trnavským samosprávnym krajom a Dobrovoľníckym centrom Trnavského kraja o.z. už 22.-23. septembra 2023 v Elektrárňa Piešťany. Viac informácií o výzve, mentoroch a agende hľadaj tu: www.kiraton.sk

hackathon
súťaž
tvorba projektov
vzdelávanie
inovácie
IT
vzájomná podpora
verejný sektor
strategický marketing
tímová spolupráca
Typ vzdelávania
Udalosť
Dátum a čas eventu
22. 9. 2023 o 16:00 (CET)

Záznam

Popis

Všetko je o spolupráci!

KIRATON je príležitosť, ktorá spája ľudí z oblasti inovácií, UX/UI dizajnu, IT, marketingu, ale aj študentov či inovatívnych ľudí.

Patríš medzi nich? Si pripravený/á zažiť tento inovačný maratón s nami? Prihlás svoj tím a poďte vytvoriť riešenie, ktoré pomôže rozvoju dobrovoľníctva v Trnavskom kraji na www.kiraton.sk

#spolutvorimekiraton

Podpora a rozvoj dobrovoľníctva v Trnavskom kraji

Ako motivovať mladých angažovaných ľudí k dobrovoľníctvu a ako im vytvárať vhodné podmienky pre ich dobrovoľnícku činnosť?

Za účelom podpory rozvoja dobrovoľníctva v Trnavskom kraji v roku 2022 vzniklo občianske združenie Dobrovoľnícke centrum Trnavského kraja. Víziu vytvárať podnecujúce prostredie pre prácu s dobrovoľníkmi, propagovať myšlienku a hodnotu dobrovoľníctva, ako i vzdelávať a spájať angažovaných ľudí k pomoci komunitám v ich bezprostrednom okolí, sa rozhodol podporiť aj Trnavský samosprávny kraj, a to formou uzatvorenia spolupráce s Krajskou inovačnou rozvojovou agentúrou.

Teraz hľadáme tie najlepšie riešenia na vytváranie podmienok pre dlhodobý, efektívny a systematický rozvoj spoločnosti, regiónu, ale aj samotných dobrovoľníkov. A práve tu potrebujeme vás, mladých a inovatívnych ľudí v kraji.

Riešenia na tohtoročnú výzvu hľadáme v nasledovných oblastiach:

·        Aktívna podpora dobrovoľníkov

·        Vybudovanie funkčných a dostupných komunikačných kanálov

·        Realizácia vzdelávacích aktivít

·        Dlhodobý dobrovoľnícky program

·        Vytvorenie informačno-komunikačnej platformy pre rozvoj firemného dobrovoľníctva

Preto ak máš hlavu plnú nápadov, a chceš sa spolupodieľať na raste dobrovoľníctva, prihlás sa do tohtoročného 24h hackatonu KIRATON. Možno to bude práve tvoj tím, ktorý si nielen odnesie zaujímavú odmenu, spozná inšpiratívnych ľudí, ale hlavne sa bude následne spolupodieľať na realizácii víťazného projektu.

Podrobnejšia špecifikácia ti bude zaslaná po registrácií. 


Podobné ponuky