>
Príležitosť Inkluzívne podnikanie

Inkluzívne podnikanie

Profesionáli, neziskové organizácie, verejné inštitúcie, startupy

Buďte o krok pred konkurenciou a benefitujte z budovania férového pracoviska.
Prinášame vám online akadémiu DEI zručností pre malých a stredných podnikateľov.

vzdelávanie
DEI
inklúzia
diverzita
Typ vzdelávania
Kurz

Popis

Prinášame jedinečný ONLINE kurz pre malých a stredných podnikateľov Inkluzívne podnikanie.

 

Každých 5 dní sa registrovaným účastníkom otvorí jeden z 10 modulov s praktickým tematickým zameraním. Videá a doplnkové materiály si pozrie každý účastník kurzu vo vlastnom čase (naša platforma funguje skvelo aj na mobile) a rozšíri si svoje vedomosti o tom, prečo sú inkluzívne firmy vo svete profitabilnejšie a inovatívnejšie ako ich konkurenti.

 

Vítať v kolektíve rozmanitosť sa totiž skutočne oplatí. No je to aj rozmáhajúci sa podnikateľský štandard a VY by ste mali byť v obraze, ako s narastajúcou diverzitou zamestnancov budovať svoje procesy, dokumentáciu a komunikáciu tak, aby boli inkluzívne a pomohli vám prilákať a udržať si talenty spomedzi kandidátov. Práve VY totiž formujete svoje podnikateľské stratégie a nastavujete firemnú kultúru. 

 

Inkluzívna kultúra priťahuje aj zákazníkov a pomáha budovať z vašej značky love brand.

​Počas kurzu si osvojíte základné pojmy a princípy z oblasti diverzity a inklúzie na pracovisku, čo sú to nevedomé predsudky, ako môžu uškodiť vašej firme a ako ich viete eliminovať v podnikových procesoch, akými sú napríklad nábor zamestnancov či ich motivácia.

 

Dozviete sa, ako angažovať zamestnancov, praktické tipy na hodnotenie ich výkonnosti a ako byť inkluzívnym lídrom/líderkou.

Ukážeme si dobrú prax v meraní a hodnotení DEI na pracovisku, vysvetlíme si, čo sú privilégiá, ako praktizovať “spojenectvo” a čo je to spoločenská zodpovednosť firiem (CSR). No a to všetko v kontexte slovenskej legislatívy a antidiskriminačného zákona.

Úspešní absolventi/ky kurzu získajú certifikát o absolvovaní, ale v skutočnosti získajú omnoho viac - informácie, ktoré nás v škole nikto neučil a ktoré na globálnom trhu určite využijete.


Podobné ponuky