>
Príležitosť InTalks: Ako rozbehnúť niečo vlastné?

InTalks: Ako rozbehnúť niečo vlastné?

Študenti strednej školy, študenti vysokej školy, mladí profesionáli

🤩Príď si vypočuť success story Terky Lukáčovej, ktorá bola pri zrode I AMbitious a Growni .

intalks
nexteria
diskusia
podnikateľ
projekty
Typ vzdelávania
Udalosť
Dátum a čas eventu
21. 4. 2022 o 18:30 (CET)
Autor
Nexteria a Teach for Slovakia

Popis

🔸Dve neziskové organizácie Nexteria a Teach for Slovakia spoločne prinášajú sériu inšpiratívnych diskusií InTalks na rôznorodé témy, o ktorých chceš vedieť viac.

🔸Štvrtou témou, ktorú rozoberieme už 21. apríla o 18:30, je "Ako rozbehnúť niečo vlastné?" s hosťkou Terkou Lukáčovou. Moderuje ako vždy, skvelá Janka Janotková.

🚀Ak máš chuť rozbehnúť niečo vlastné, alebo ťa zaujíma ďalšia success story mladého šikovného človeka, príď sa inšpirovať na ďalšiu InTalks diskusiu.

📍Diskusia bude prebiehať hybridne: naživo u nás v Nexterii (https://goo.gl/maps/vCFAEKcTyRgD2GPA8) alebo online cez platformu ZOOM.

⏰Prihlás sa bezplatne a zaisti si svoje miesto → https://forms.gle/4VG7yBeYSByBMYbw6

ℹInformácie ako sa pridať na podujatie ti budú zaslané po odoslaní formulára.

Tešíme sa na teba,
Tím InTalks

O autorovi

Nexteria a Teach for Slovakia

🔸Nexteria je neziskové združenie, ktoré verí, že aktívni a vzdelaní ľudia sú kľúčom k zlepšeniu budúcnosti Slovenska. Ponúka rozvojové programy pre stredoškolákov a vysokoškolákov. Prihlás sa ešte dnes a posuň seba a svoje okolie vpred.

🔸Teach for Slovakia ja program osobnostného a profesijného rozvoja pre absolventov a mladých profesionálov. Máš záujem posunúť sa vpred a pomôcť tak Slovensku? Nahliadni a zisti viac! Zmeň seba i Slovensko. Aby deti v živote uspeli.


Podobné ponuky