>
Príležitosť Games Lab

Games Lab

Študenti strednej školy, študenti vysokej školy, mladí profesionáli, profesionáli, učitelia, startupy

Láka vás vidina tvorby hier za pomoci skúsených mentorov z herného sveta? Chceli by ste “publishnúť” svoju prvú hru? V Games Labe si za 5 mesiacov prejdete celým procesom vývoja hry, od analýzy trhu, tvorby hrateľného prototypu, užívateľského testovania, až po jeho uvedenie na trh. Dostanete reálne zadanie a makať budete v tíme s ďalšími grafikmi, programátormi, game dizajnérmi a product ownermi. Program je vhodný pre študentov aj pracujúcich ľudí.

game design
game development
game mechanics
gamifikácia
development
marketing
vzdelávanie
Typ vzdelávania
Kurz
Autor
Butterfly Effect

Popis

Kurz je určený pre ľudí, ktorí sa venovali hrám zatiaľ prevažne na amatérskej úrovni a chcú postúpiť na ďalší level. Očakávame základné znalosti v rámci role, ktorú chceš v tíme zastupovať a za to ťa naučíme, ako funguje celý lifecycle herného vývoja. Nech hra nezostane len v šuplíku.

 

Chceš sa dostať do herného businessu

Či už si študent, ktorý si bude hľadať prácu, alebo zamestnanec, ktorý chce zmeniť pracovisko, tento program ti pomôže nájsť si tvoj vysnívaný job v hernom priemysle. Nie len že sa naučíš nové zručnosti, ale aj si doplníš portfólio o profi projekt a spoznáš ľudí, ktorí sa hrami už teraz živia.

 

Chceš založiť vlastné herné štúdio

V rámci programu sa  naučíš, čo všetko je potrebné na úspešný herný projekt. Zapojíš sa do slovenskej vývojárskej komunity a zistíš aj ako úspešne získať investorov či granty.

O autorovi

Butterfly Effect

Podobné ponuky