>
Príležitosť Financovanie startup-ov s Accace

Financovanie startup-ov s Accace

Študenti strednej školy, študenti vysokej školy, mladí profesionáli, profesionáli, verejné inštitúcie, startupy, študentské projekty

Chcete sa dozvedieť viac o tom, ako správne financovať svoj startup? Peter Pašek, Managing Director & Partner Accace Slovensko, vám poradí, ako na to, počas nášho webinára na tému financovanie startup-ov!

podujatie
financie
start-up
vzdelávanie
networking
podnikanie
Typ vzdelávania
Udalosť
Dátum a čas eventu
3. 6. 2021 o 17:30 (CET)
Autor
Peter Pašek

Popis

Aká forma investície je vhodná pre startupistov a začínajúcich podnikateľov? Ako oceniť spoločnosť a prečo cena nie je vždy všetko? Všetko o založení, riadení a exite startupu sa dozviete počas webinára k téme financovania startupov s Peťom Pašekom z Accace.

Bezplatné registrácie na bit.ly/registruj-sa-na-webinár.

O autorovi

Peter Pašek

Peter je uznávaným špecialistom na transakčné a daňové poradenstvo. Počas svojej mnohoročnej praxe sa zúčastnil viacerých predajov podnikov, nastavoval štruktúru transakcie a zastupoval firmy pri rokovaniach s investormi. Od roku 2013 Peter riadi Accace, jednu z najväčších poradenských firiem na slovenskom trhu. Je jedným zo zakladateľov a partnerov investičného fondu InvAce a občianskeho združenia #accacelife.


Podobné ponuky