>
Príležitosť E.T. na porade alebo ako viesť riešiteľské porady kreatívne

E.T. na porade alebo ako viesť riešiteľské porady kreatívne

Študenti vysokej školy, mladí profesionáli, profesionáli, neziskové organizácie, učitelia, verejné inštitúcie, startupy, študentské projekty

Pozvite na poradu E.T. alebo Harryho Pottera. Dá sa to? Ako?

kreatívne myslenie
kreativita
kreativnetechniky
kreativnyproces
inšpirácia
Typ vzdelávania
Udalosť
Dátum a čas eventu
15. 2. 2023 o 09:00 (CET)
Autor
Alexandra Kello

Popis

Získajte tipy a triky ako naštartovať poradu, aké drobné hry pripraviť na porady, ako uzatvárať porady. Tvorivá atmosféra napomáha tímu vo flexibilite a efektívnom riešení problémov. Ukážeme si aké techniky pre tím a skupinu ľudí viete na riešenie rôznych situácií použiť. A možno príde aj kúzelník.

Prihlasujte sa prosím najneskôr do 2.2.2023 na email: info@kreativnemyslenie.sk alebo sa prihláste cez formulár: https://tinyurl.com/bdz5em85

Workshop prebieha cez aplikáciu ZOOM. Cena za workshop je 50,- Eur. Zľava 50% pre študentov a študentky, ľudí pracujúcich v školskom prostredí a neziskovom sektore.

O autorovi

Alexandra Kello

Alexandra je lektorka, facilitátorka a mentorka. V HR a firemnom vzdelávaní sa pohybuje 20 rokov. Venuje sa práci s klientmi z biznisu na tímovej aj individuálnej úrovni. Pracuje s učiteľmi, študentami cez projekt Kreatívne myslenie do škôl. Svoje tréningy a prácu rada zdieľa aj s neziskovým sektorom. Spolupracujem s organizáciou The Duke of Edinburgh, kde vedie projekt Leaders of Tomorrow. Pravidelne vedie tréningy pre AjTy v IT a už štyri roky s radosťou spolupracuje s Nadáciou Zastavme korupciu. Piaty rok je Google certifikovaná trénerka a facilituje workshop I am Remarkable.


Podobné ponuky