>
Príležitosť DevOps Academy

DevOps Academy

Mladí profesionáli, profesionáli, študenti vysokej školy

Kurz: DevOps v praxi

Pre IT študentov a študentky 3. a 5. ročníka, junior developerov, IT adminov | Bratislava

O akadémii: 

Vzdelávanie, odovzdávanie dlhoročných skúseností a rozvíjanie komunity developerov je našou vášňou. Preto sme na jeseň 2022 vytvorili vlastný vzdelávací projekt pod názvom Touch4IT Akadémia. Lekcie kurzov sú určené pre študentov a študentky informačných technológií, ale aj junior developerov či IT adminov, ktorí si chcú rozšíriť svoje znalosti, oboznámiť sa s problémami z praxe či spoznať nových ľudí z tech komunity. Kurzy majú menšiu kapacitu, no o to väčší záber, individuálny prístup a možnosť skutočne preniknúť do hĺbky danej témy. 

O kurze DevOps

Kurz je vhodný pre začiatočníkov, no praktické skúsenosti s DevOps, vývojom softvéru, Linuxom, Gitom, GitLabom, Dockerom či Kubernetes sú vítané. Začíname 18.5. a stretávať sa budeme v priestoroch Touch4IT, každý utorok a štvrtok od 18:00 hod. - 20:00 hod. Lekcie kurzu prebiehajú v slovenskom jazyku a sú úplne ZADARMO

 

IT
software engineering
Vzdelávanie
devops
Typ vzdelávania
Kurz

Popis

Čo bude obsahom kurzu? 

⎯  Prejdeme si životným cyklom softvéru a identifikujeme procesy, ktoré je vhodné automatizovať. 

⎯  Automatizáciu naviažeme na Git repozitáre a prostredie GitLab, s dôrazom na zabezpečenie kvality kódu a “bezbolestného” nasadzovania nových verzii softvéru na rôzne prostredia. 

⎯  Kontajnerizujeme nové aj legacy systémy s cieľom modernizácie a zjednotenia infraštruktúry (Docker, Kubernetes). 

⎯  Posvietime si na možnosti IaC (infraštruktúra ako kód), predovšetkým Terraform. 


Podobné ponuky