>
Príležitosť I AMbitious: Dá sa to - všetko sa dá, keď chceš

I AMbitious: Dá sa to - všetko sa dá, keď chceš

Študenti strednej školy, študenti vysokej školy, mladí profesionáli

Všetko sa dá, ak chceš!


V priestoroch košickej Tabačky sa v piatok 8. 4. 2022 porozprávame so zaujímavými hosťami o tom, prečo sa mladí venujú aktivitám popri škole, ako sa vedia rozvíjať regióny či o problematike odlivu mozgov práve na východe.

Čakajú vás Katka Koščová, Lenka Hlinková, Dominik Hali Haluška, Juraj Girman z Deutsche Telekom IT Solutions Slovakia, Žofia Teplická z Karpatskej nadácie či Michal Hladký z CIKE.

Event sa koná pod záštitou programu neformálneho vzdelávania I AMbitious a Karpatská nadácia. Príď zistiť, prečo sa to dá - zaregistruj sa ešte dnes: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd_zzyWlTnRMvMnub6EQwmpDIKvfyJR6nykecQA_7t0tcbFRA/viewform?fbclid=IwAR1CUp2OF-e-vm6w0PfWSuhhJ1bHFVzclxHnhC9nUYa5r7efBVzDqkT0j3k

event
odliv mozgov
rozvojový program
I AMbitious
Typ vzdelávania
Udalosť
Dátum a čas eventu
8. 4. 2022 o 16:00 (CET)
Autor
I AMbitious

Popis

Adresa: Kino Tabačka Gorkého 2, 040 01 Košice, Slovenská Republika

Dátum: 8. 4. 2022

Čas: 16:00 - 18:00

Hostia:

Katarína Koščová, speváčka

Lenka Hlinková, CEO LEAN IN

Juraj Girman, generálny riaditeľ Deutsche Telekom IT Solutions Slovakia

Dominik Haly Hališka, hudobník a komik

Žofia Teplická, programový manager Karpatská nadácia

Michal Hladký, riaditeľ CIKE Košice

Chcel by si získať viac praktických skúseností a zistiť, čo by ťa bavilo robiť? Ak si stredoškolák-čka, príď zistiť viac aj o ročnom programe neformálneho vzdelávania I AMbitious Academy a umožníme ti pracovať s neziskovou organizáciou, verejnou správou či firmou. A ak ťa to bude baviť, pomôžeme ti aj s tvojím vlastným projektom.

O autorovi

I AMbitious

Prepájame teba, aktívneho stredoškoláka s inšpiratívnymi profíkmi z praxe! I AMbitious je nadupaný program neformálneho vzdelávania, kde stretneš ambicióznych stredoškolákov, ako si ty a nakopneš sa vpred!

I AMbitious Academy je ročný program zameraný na komplexné neformálne vzdelávanie študentov stredných škôl na Slovensku. Cieľom programu je rozvíjať študentov na osobnostnej aj odbornej úrovni a zároveň im poskytnúť dostatok reálnych a praktických skúseností, aby sa vedeli v budúcnosti uplatniť a zistiť čomu sa chcú venovať. Program prepája mladých ľudí s praxou v zaujímavých organizáciách a inštitúciách v neziskovom, verejnom a súkromnom sektore, intenzívne rozvíja ich charakter, etickosť a zručnosti 21. storočia ako kritické myslenie, digitálna gramotnosť, angažovanosť, práca v tíme, podnikavosť, kreativita, zodpovednosť, líderstvo, well-being či komunikačné zručnosti. Zároveň študenti zistia svoje silné stránky, prepoja sa s komunitou aktívnych ľudí v rôznych oblastiach, nadobudnú potrebné zručnosti, ktoré im vo formálnom vzdelávaní chýbajú a zistia prečo je dôležité zostať na Slovensku či sa vrátiť po štúdiu v zahraničí. 


Podobné ponuky