>
Príležitosť Čo ste o SMS kampaniach doteraz netušili

Čo ste o SMS kampaniach doteraz netušili

Študenti vysokej školy, mladí profesionáli, profesionáli, neziskové organizácie, startupy

Textové správy sa dajú využiť aj ako krátke reklamné posolstvo, ktorým vieme zákazníka upozorniť na limitovanú ponuku, novinku či otvorenie novej prevádzky. Výborný marketingový nástroj, ktorým sa dá zefektívniť multi-channel marketing nejednej značky a integrovať ho do obsahového marketingu.

content marketing
sms kampane
Typ vzdelávania
Kurz
Autor
Hosť: Matej Kostolný, Key Account Manager pre Big Data, O2; Moderátorka: Jana Malaga, špecialistka na obsahový a influencer marketing z Content Agency

Popis

Už dávno pre nás nie je mobil len prostriedkom, aby sme niekoho počuli a poslali mu textovú správu. Využívame ho vďaka aplikáciám aj na platenie, manažovanie domácnosti i seba. Neustále ho držíme v rukách. Preto keď pípne SMS, je za okamih prečítaná.

Tieto textové správy, sa však dajú využiť aj ako krátke reklamné posolstvo, ktorým vieme zákazníka upozorniť na limitovanú ponuku, novinku či otvorenie novej prevádzky. Výborný marketingový nástroj, ktorým sa dá zefektívniť multi-channel marketing nejednej značky a integrovať ho do obsahového marketingu.

Reklamná slepota ovplyvňuje značky aj vo výbere a v neustálom skúšaní marketingových nástrojov. Ako obsah v sms dokáže zasiahnuť zákazníka, nám priblížil nenapraviteľný optimista Matej Kostolný.


Vypočujte si podcast cez:

Spotify

SoundCloud


O autorovi

Hosť: Matej Kostolný, Key Account Manager pre Big Data, O2; Moderátorka: Jana Malaga, špecialistka na obsahový a influencer marketing z Content Agency

Matej Kostolný - nenapraviteľný optimista, ktorý v O2 takmer 2 roky pomáha značkám s nastavením a optimalizáciou sms kampaní.


Podobné ponuky