>
Príležitosť Climathon Bratislava 2023

Climathon Bratislava 2023

Študenti strednej školy, študenti vysokej školy, mladí profesionáli, profesionáli, startupy, študentské projekty

Čo je to Climathon?

Bratislava spolu s jej obyvateľmi tvorí riešenia, ktoré pomáhajú nášmu mestu stať sa odolnejším na klimatické zmeny.

Účastníci sa stretávajú na víkendovom podujatí, hackathone, aby ako tímy hľadali kreatívne a inovatívne riešenia na výzvy mesta Bratislava.

Kedy? 20.-21. október 2023

Kde? The Spot, Bratislava

Pre koho? Vítaní sú účastníci všetkých akademických a profesných zameraní. Projektoví manažéri, IT špecialisti, dátoví analytici, marketéri, podnikatelia, inovátori a študenti, ktorých zaujímajú technológie a životné prostredie.

Viac info a registrácia: https://inovacie.bratislava.sk/climathon/

hackathon
inovácie
zmena klímy
IT
verejný priestor
networking
získanie nových skúseností
Typ vzdelávania
Udalosť
Dátum a čas eventu
20. 10. 2023 o 17:00 (CET)

Popis

Náš cieľ je lepšia Bratislava

Climathon Bratislava je inovačné podujatie, počas ktorého tímy študentov a nadšencov z celého Slovenska vytvárajú riešenia v spolupráci so zástupcami mesta, skúsenými mentormi a odborníkmi z praxe. Tento projekt je súčasťou globálnej iniciatívy, do ktorej sa zapája viac ako 140 miest z 56 krajín sveta.

Víziou mesta Bratislava je byť odolným a udržateľným mestom, ktoré poskytuje svojim obyvateľom príjemné miesto na život. V rámci výzvy Climathon sa mesto snaží zlepšiť efektívne fungovanie mestskej infraštruktúry a vytvárať služby, ktoré podporujú mestskú klimatickú rezistenciu. Inovatívne riešenia vychádzajú zo živých dát mesta a hodnotných dát partnerov, ku ktorým je možné sa dostať len počas podujatia Climathon.


Podobné ponuky