>
Príležitosť BUDDIK 2022

BUDDIK 2022

Študenti strednej školy, študenti vysokej školy, mladí profesionáli, študentské projekty

Spúšťame prihlasovanie do 4. ročníka sebarozvojového programu BUDDIK!

Typ vzdelávania
Kurz

Popis

Si na strednej škole a nevieš kam na výšku? Chceš vytvoriť nejaký projekt, ale nevieš kde začať? Alebo chceš zlepšiť svoje soft skills? Začni svoju cestu sebapoznania a prihlás sa do programu BUDDIK ako ✨Buddičatko✨ alebo sa prihlás ako ✨Buddík✨ a pomôž nejakému stredoškolákovi nájsť správne smerovanie v živote, pomôž mu objaviť to, čo ho baví a dostať ho bližšie k jeho vytúženému cieľu. Program BUDDIK je jedinečná príležitosť pre Buddičatá aj Buddíkov rozvíjať sa v bezpečnom prostredí, užiť si množstvo spoločných aktivít, zúčastniť sa zaujímavých workshopov a v neposlednom rade spoznať komunitu mladých a aktívnych ľudí, ktorej členovia si pomáhajú navzájom a učia sa jeden od druhého.

👉🏻 Ako program funguje?
Počas projektu budú spárované Buddíčatá - študenti, ktorí majú záujem nabrať nové skills, s Buddíkmi - študentmi, ktorí sú vďaka svojmu aktívnemu životu a skúsenostiam schopní ukázať im cestu a pomôcť im pri napĺňaní zvoleného cieľu. Program bude fungovať primárne v online svete, takže sa môžeš prihlásiť z ktoréhokoľvek kúta Slovenska 🇸🇰

👉🏻 Ako dlho bude program trvať?
Program bude trvať presne 6 mesiacov.

👉🏻Koľko času mi to zaberie?
Dvojice by sa mali stretávať (ideálne 🌝) každý týždeň aspoň na 1-2 hodiny. Všetko však bude záležať na spoločnej dohode buddika a buddičatka. Pokiaľ budete mať náročné obdobie v škole či v živote, tak si môžete dat krátku prestávku.

👉🏻Koľko to stojí?
Buddikov bude tento program stáť iba trocha ich času, avšak pre Buddičata sme sa rozhodli stanoviť symbolický poplatok 5€, ktorý bude putovať na účely rozvoja združenia Pre Stredoškolákov.

Viac informácií sa môžeš dozvedieť na našom instagrame @prestredoskolakov, kde sa na nás môžeš obrátiť aj s akýmikoľvek otázkami ktoré máš na srdci.


Prihlasovanie sa ukončuje 11.9.2022. Tak neváhaj a prihlás sa ešte dnes!


Podobné ponuky