>
Príležitosť Biznis factchecked - Nájdi svoje Prečo a zmeň svet

Biznis factchecked - Nájdi svoje Prečo a zmeň svet

Študenti strednej školy, študenti vysokej školy, mladí profesionáli, študentské projekty

Ahojte, dnes si povieme o ,,Väčšom obraze" vášho nápadu, podnikania, o tom čo vás motivuje a hlavne PREČO to robíte. Čo je vašou severkou?

startwithwhy
start-up
vzdelávanie
IT
leadership
inovácie
Typ vzdelávania
Kurz
Autor
Marco a Samo - startupisti z Košíc

Popis

Nájdenie svojho Prečo je základom úspešného a šťastného života. Prečo je dôvod, prečo ráno vstávaš z postele a robíš to, čo robíš. Je to tvoj cieľ, tvoj zmysel života.

Keď poznáš svoje Prečo, máš jasnú predstavu o tom, čo chceš dosiahnuť v živote. To ti dáva motiváciu a cieľavedomosť. Pomôže ti to prekonať prekážky a dosiahnuť svoje sny.

Nájdenie svojho Prečo nie je vždy ľahké. Môže to trvať nejaký čas, kým prídeš na to, čo skutočne chceš v živote dosiahnuť. Ale stojí to za to.

Tu je niekoľko tipov, ako nájsť svoje Prečo:

  • Zamysli sa nad tým, čo ťa baví a čo ti ide dobre.

  • Zamysli sa nad tým, čo chceš zmeniť na svete.

  • Zamysli sa nad tým, aký odkaz chceš po sebe zanechať.

O autorovi

Marco a Samo - startupisti z Košíc

Marco je technik a hlavne programátor telom i dušou. Zároveň pracuje aj spolu so svojím tímom na platforme pre ľudí, ktorí si radi vídu von ale hľadajú program, že čo by radi robili. Vďaka tomuto projektu sa do stal do startup ekosystému a odprezentoval ho už aj pred investormi a inými podnikateľmi.

Samo je netechnik, zameraný predovšetkým na produktovú líniu a predaj v rámci jeho startupu, ktorý ma za cieľ budovať najbezpečnejšie online miesto na inzerovanie vecí. Rád sa zameriava na psychologickú stránku používania produktov a monitorovanie a analyzovanie správania užívateľov.


Podobné ponuky