>
Príležitosť Biznis factchecked - ep. 01 úvodná epizóda

Biznis factchecked - ep. 01 úvodná epizóda

Študenti strednej školy, študenti vysokej školy, mladí profesionáli, študentské projekty

Ahojte, sme Samo a Marco, startupisti z Košíc. V našom podcaste sa zameriame na reálnu cestu startupov od začiatku, prvotného nápadu až po postupnú realizáciu, nastavenie si cieľov... No nechceme aby to bolo suché a nudné, a iné ako to vidíte na Instagrame alebo vo Forbse, pretože to je také pozlátko, špička ľadovca, kde vidíte iba tie pekné veci - výsledky. My vás chceme motivovať, aby ste sa nebáli riskovať, aby ste skúšali nové veci, prípadne vyskúšať vlastné projekty. Uvidíte necenzurovaný svet startupov, bez pozlátka :).

Vzdelávanie
Inovácie
startup
začínajúci podnikateľ
podcast
Typ vzdelávania
Kurz
Autor
Marco a Samo - startupisti z Košíc

Popis

O autorovi

Marco a Samo - startupisti z Košíc

Marco je technik a hlavne programátor telom i dušou. Zároveň pracuje aj spolu so svojím tímom na platforme pre ľudí, ktorí si radi vídu von ale hľadajú program, že čo by radi robili. Vďaka tomuto projektu sa do stal do startup ekosystému a odprezentoval ho už aj pred investormi a inými podnikateľmi.

Samo je netechnik, zameraný predovšetkým na produktovú líniu a predaj v rámci jeho startupu, ktorý ma za cieľ budovať najbezpečnejšie online miesto na inzerovanie vecí. Rád sa zameriava na psychologickú stránku používania produktov a monitorovanie a analyzovanie správania užívateľov.


Podobné ponuky