>
Príležitosť 🦊 Bezplatný workshop základov programovania

🦊 Bezplatný workshop základov programovania

Študenti strednej školy, študenti vysokej školy, mladí profesionáli, profesionáli, učitelia, neziskové organizácie, verejné inštitúcie, startupy, študentské projekty

Chcel/a by si vyskúšať programovanie a naučiť sa základy spolu s našimi mentormi? Tak sa prihlás na náš bezplatný workshop základov programovania, ktorý sa bude konať online už 14. decembra 2022 o 18.00 hod. Žiadne skúsenosti s programovaním nepotrebuješ, workshop je určený pre úplných začiatočníkov. Tak neváhaj a poď si to vyskúšať spolu s nami! Stačí sa bezplatne zaregistrovať.

IT
workshop
coding
online
greenfoxacademy
Typ vzdelávania
Udalosť
Dátum a čas eventu
23. 1. 2023 o 18:00 (CET)

Popis

Čo ťa čaká na našom online workshope základov programovania?Chceme ti ukázať, že naštartovať kariéru v IT spolu s Green Fox Academy môžeš aj ty! Zaujíma ťa, ako prebieha výuka v našich kurzoch? Chceš si to vyskúšať spolu s našimi mentormi?Tak sa bezplatne registruj na náš workshop základov programovania. ‍V rámci workshopovej časti sa spolu s mentormi sa pozriete na základy Javascriptu. K jednotlivým cvičeniam budeš mať prístup aj po skončení workshopu.Workshop je určený pre úplných začiatočníkov. Tak čo, pridáš sa?Je dobré vedieť, že:- nie sú potrebné žiadne predchádzajúce skúsenosti, workshop je určený pre začiatočníkov- kapacita je obmedzená a preto ťa prosíme, bezplatne sa registruj čo najskôr- budeš potrebovať svoj vlastný počítač, dobrú náladu a pripojenie na internet- udalosť sa bude konať v slovenčineTešiť sa na teba budú našiť mentori, s ktorými sa stretneš aj na našich kurzoch:Mentorka Lucia HadbavníkováLucia je absolventkou kurzu Junior programátora v Green Fox Academy. Štúdium ju nadchlo natoľko, že by bolo skvelé naučiť písať riadky kódu aj ďalším motivovaným ľuďom, ktorí chcú naštartovať kariéru v IT.Mentor Filip LehockýFilip pracuje ako mentor v Green Fox Academy a na online workshope pomôže so všetkými otázkami ohľadom programovania.