>
Príležitosť Bezplatný webinár: DO IT BEZ PROGRAMOVANIA?

Bezplatný webinár: DO IT BEZ PROGRAMOVANIA?

Študenti strednej školy, študenti vysokej školy, mladí profesionáli, profesionáli

Odvšadial počúvaš, že IT je budúcnosť? Rád/a by si naštartovala kariéru v IT, ale programovanie ťa neláka? Potom ti možno sadne kariéra v kurze CRM špecialista, kde sa naučíš pracovať so svetovou platformou Salesforce.🚀

Chceš sa dozvedieť viac?💡Tak sa bezplatne registruj na náš online webinár nižšie. Dozvieš sa, ako sa pripraviť na výberové konanie, povieme ti všetko o kurze, ale aj uplatnení po jeho skončení. A nezabudni si pripraviť otázky, radi odpovieme na všetko, čo ťa zaujíma. Tešíme sa na teba! 💚

IT
vzdelávanie
greenfoxacademy
webinar
Typ vzdelávania
Udalosť
Dátum a čas eventu
28. 3. 2023 o 18:00 (CET)
Autor
Green Fox Academy

Popis

Tešiť sa môžeš na príjemný večer v spoločnosti Green Fox Academy. Pozvanie prijala aj jedna z našich absolventiek 👾 kurzu CRM špecialista/ka, ktorá prezradí, ako úspešne zvládnuť štúdium a aj o jej novej kariére v IT.

Je vôbec možné zmeniť kariéru online? Dá sa za školné zaplatiť aj po častiach? Dá sa školné preplatiť aj cez program „Nestrať prácu, vzdelávaj sa" od úradu práce? Aké kariérne cesty ma čakajú po skončení kurzu? Koľko trvá kurz? 

Chýbajú ti informácie alebo sa len nevieš rozhodnúť, či je táto kariérna cesta pre teba? Radi ti poradíme. 🦊 Pripoj sa online a získaj všetky odpovede počas online informačného stretnutia - webináru.

Potrebuješ iba pripojenie na internet a krátku registráciu. Všetky informácie a odkaz na udalosť ti pošleme na tvoj email.

Tešíme sa na Teba! 💚

O autorovi

Green Fox Academy

Spoločnosť Green Fox Academy (GFA) bola založená v roku 2015 v maďarskej Budapešti, kde sa veľmi rýchlo stala jednotkou na trhu. Doteraz jej kurzy programovania absolvovalo viac ako 4 300 študentov a má viac ako 130 partnerských firiem, akými sú Accenture, Luigi's Box, Rohlík, 365.banka, SOFTEC, mib:con, ČSOB a mnohé ďalšie. Od druhej polovice roku 2020 funguje aj na Slovensku. Viac informácií nájdete na www.greenfoxacademy.sk.


Podobné ponuky