>
Príležitosť BEZPLATNÝ WEBINÁR: AKO NAŠTARTOVAŤ KARIÉRU V IT OD NULY?

BEZPLATNÝ WEBINÁR: AKO NAŠTARTOVAŤ KARIÉRU V IT OD NULY?

Študenti strednej školy, študenti vysokej školy, mladí profesionáli, profesionáli

Odvšadial počúvaš, že IT je budúcnosť? Rád/a by si naštartovala kariéru v IT od úplných základov, ale nevieš, ako na to? Tak si príď vypočuť rady odborníkov už ⏰ 19. apríla 2023 o 18:00 hod. 

Udalosť je bezplatná, potrebná je však registrácia, ktorú zvládneš urobiť za pár sekúnd na tomto odkaze.

webinar
greenfoxacademy
bootcamp
IT
programovanie
Typ vzdelávania
Udalosť
Dátum a čas eventu
19. 4. 2023 o 18:00 (CET)
Autor
Green Fox Academy

Popis

Dozvieš sa, ako naštartovať kariéru v IT, aj keď si v minulosti nenapísal/a ani čiarku kódu a o 100% záruke sprostredkovania práce po absolvovaní kurzu, ktorú náš bootcamp Green Fox Academy ponúka svojim absolventom. 🚀 

Rád/a by si sa dozvedel informácie priamo od človeka, ktorý kurz absolvoval? Tak práve teraz máš na to príležitosť. Pozvanie na webinár prijal aj jeden z našich absolventov kurzu Junior programátora, ktorý prezradí, ako úspešne zvládnuť štúdium v IT bootcampe. Dozvieš sa aj to, ako sa mu darí v našej partnerskej firme.

Je vôbec možné zmeniť kariéru online? Môžem za kurz zaplatiť aj na splátky? Dá sa školné preplatiť aj cez program „Nestrať prácu, vzdelávaj sa" od úradu práce? Čo ma čaká po skončení bootcampu? Koľko trvá kurz? Zvládnem ho aj popri práci?

Chýbajú ti informácie alebo sa len nevieš rozhodnúť, či je táto kariérna cesta pre teba? Radi ti poradíme. 🦊

Udalosť je bezplatná, potrebná je však registrácia, ktorú zvládneš urobiť za pár sekúnd na tomto odkaze.

Tešíme sa na Teba už budúcu stredu! 💚

O autorovi

Green Fox Academy

Spoločnosť Green Fox Academy (GFA) bola založená v roku 2015 v maďarskej Budapešti, kde sa veľmi rýchlo stala jednotkou na trhu. Doteraz jej kurzy programovania absolvovalo viac ako 4 300 študentov a má viac ako 130 partnerských firiem, akými sú Accenture, Luigi's Box, Rohlík, 365.banka, SOFTEC, mib:con, ČSOB a mnohé ďalšie. Od druhej polovice roku 2020 funguje aj na Slovensku. Viac informácií nájdete na www.greenfoxacademy.sk.


Podobné ponuky